Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ja nie wiem jak to jest na prawde. wiem, ze na przyklad wplata bonetki z 19. dzis dopiero dostala sie na konto. Tlumacze to tym, ze maja bardzo duzo podopiecznych.

froschia balkanska recepta? Myslisz, ze ja pamietam, tyle lat minelo.., najwyzej podam Ci przepis na kluski Slaskie. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i mamy - antybio@#$%^&* :(

Kurka w zyciu jeszcze zadnego przeziebienia nie zwalczyl sam. :-?

A tak mialam nadzieje, ze teraz nam sie uda.

No nic, ide pic. Najlepiej goraca herbatke z cytrynka. :( :( :(

 

A o tym 1%, to ja pamietam caly czas. Sprawdzam regularnie, bo wiem, ze czekacie aby wpisac Was na liste. :D :wink: Ale bardzo wolno im to idzie. :roll:

No nic, ide po ta herbatke. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tym 1%, to ja pamietam caly czas. Sprawdzam regularnie, bo wiem, ze czekacie aby wpisac Was na liste. :D :wink:

 

Nie tak, Zeljko. Sprawdzam, czy urząd wywiąże się ze swojego obowiązku, bo mało kto zna adresata odpisu tego 1% na tyle, by dowiedzieć się czy wpłata doszła.

I to daje pole manewru do oszustw, czyli przekazywania przelewów na zupełnie inne konta, albo celowe blokowanie związane z zyskami z oprocentowania.

 

Ktoś powinien się wreszcie za to wziąć! Bo jak petent spóźni się z opłatą, płaci kary, nie tak?

 

Zdrówka życzę!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem Slonko. Dlatego wlasnie sledze regularnie aby jak tylko bedzie cos nowego dac Wam znac.

Dzieki za zyczenia zdrowia, przyda nam sie.

Troche juz nas zmeczylo to wszystko. Z drugiej strony nie wolno marudzic, bo gorzej tez bywalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo do nas to tylko Ty regularnie zaglądasz. :lol:

A żyjemy jakoś. Stef ma antybiotyk, grzebie sie i grzebie z tego czegoś. Mąż juz prawie zdrowy, juz leci za kolejna praca, a ja w te bardzo wietrzne dni nie wyrabiam z kośćmi. Cale ciało boli, nawet nie wiedziałam, ze tyle kości mam. Myślę tylko co na starość będzie. Chyba, że to juz to. :roll:

Jak sie trochę otrząśniemy, to prześlę Ci płytę. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, no to sobie nareszcie pomarudziłaś. :D :lol:

U nas szaro, buro i ponuro, ja tylko nie wiedziałam, że mam tyle kości w stopie i w kolanie.

Powinnam do lekarza pójśc i wcześnie leczyć początki jakiegoś czegoś, ale wiadomo, jak to jest... :oops: :-?

Ale co Sołtysowi pomarudzę, to moje! :lol:

 

A czosnek jecie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzies jak to sie leczy daj znac. :roll:

Czosnek jemy od czasu do czasu. Stef surowego nie je.

Za oknem od dwoch dni wiatrzysko. Nie wiem jaki to ma zwiazek z moim cialem ale psia krew, jakis ma. Do tego stopnia, ze smutek mnie jakis ogarnia.

Zjadlam pol tabliczki czekolady i nic. Dalej mi smutno.

Moze se w d..e kopne to jednak zalapie, ze przed tym bylo lepiej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej godzinie to ja juz nie kojarzę. Ale i tak wątpię aby Soncia Ci uwierzyła. :lol:

A tak fogule dopadły mnie wątpliwości typy wszelakiego. :roll: Że też muszę być taka porąbana. :roll:

To z braku snu, śnie na jawie i już nie wiem nawet czy sama sobie się nie śnie tylko. :roll:

Prawda, że lepiej isc spac? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się przespałaś troszkę i z rana świat bardzij przyjazny się wydaje. :wink:

Czasem nie warto za dużo myśleć, bo mozna coś niepotrzebnego wymyślić. :roll:

A jest tak, że Stefek bardzo Cię kocha, jest Twoim Słoneczkiem, świat jest jesienny i dlatego wszyscy mamy trochę depresyjne myśli, a na forum wszyscy uważają, że jesteś dobra i mądra. :D

No i mieszkasz w takim pięknym domu i masz nowy samochód. :lol:

Ty to szczęściara jesteś, wiesz? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam rano i znowu siebie zastałam, wiec czy we śnie czy tak na prawdę, piorun wie jak to jest, ale jestem. :D

A mądra to nawet nie wiem czy chciałabym być, bo to wielka odpowiedzialność. :roll: A tak, to se głupa można walnąć i olać wszystko, sen czy jawa. :lol:

I w ogóle uważam, że wszystkiego po trochu można mieć w sobie. :roll: Głupota na prawdę może być pożyteczna jeśli użyje sie ja w odpowiedniej chwili. :wink:

Tyle, że jak ze wszystkim trzeba umieć dozować. :lol:

A mądrość i dobroć, tak, tak.., to są piękne słowa. :wink:

 

Froschia Ty masz dzieci wychowane, możesz miec drugą młodość. A ja sie jeno wciąż tylko starzeję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochanenka jak na goopia to ty madrze gadasz :lol:

 

mlodsza jestes ode mnie (pare tygodni ale zawsze to mniej :lol: ) wiec nie marudz :p

trza bylo zaczac jak ja w podstwawowce dzieci rodzic :wink: :oops:

wszystko ma plusy i minusy :roll:

 

tak serio to wyluzuj czasem

chocbys na rzesach stawala i tak nie ogarniesz wszystkiego co bys chciala

trzeba wybrac jakies kompromisy , jakies priorytety

mysl rowniez o sobie , bo musisz byc silna , zdrowa i w miare wypoczeta dla swego Stefcia

 

a humor bede ci poprawiala piszac co robie z Froschem , dobra ? :lol: :wink:

na priv oczywizda :oops: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochanenka jak na goopia to ty madrze gadasz :lol:

 

mlodsza jestes ode mnie (pare tygodni ale zawsze to mniej :lol: ) wiec nie marudz :p

trza bylo zaczac jak ja w podstwawowce dzieci rodzic :wink: :oops:

wszystko ma plusy i minusy :roll:

 

tak serio to wyluzuj czasem

chocbys na rzesach stawala i tak nie ogarniesz wszystkiego co bys chciala

trzeba wybrac jakies kompromisy , jakies priorytety

mysl rowniez o sobie , bo musisz byc silna , zdrowa i w miare wypoczeta dla swego Stefcia

 

a humor bede ci poprawiala piszac co robie z Froschem , dobra ? :lol: :wink:

 

na priv oczywizda :oops: :lol: :lol:

No dobra to po kolei - od gory. :wink:

-Jakoś trza prawdę zamaskować co by nie była taka oczywizda . Po co ludziom ułatwiać jak można utrudniać? :lol:

-Ja w podstawówce nie wiedziałam co do czego służy. Teraz, z reszta tyz pewności ni ma czy wiem. :lol:

-Wiedziałam, ze opłaca sie czasami pomarudzić. Wyszło na to, ze gadałam głupio w odpowiednim momencie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ludziom ułatwiać jak można utrudniać? :lol:

 

No ja wiedziałam, że Ty złośliwa jesteś, ale żeby aż tak? :o :lol:

Nie wiem, co z Ciebie wyrośnie, w ogóle nie wiem.

Przeklinasz, złośliwa jesteś, wino pijesz bez przerwy... :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Musisz do mnie przyjechać, może jakoś ludzie we wsi Cię do porządku doprowadzą. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? :roll:

Na pewno umiem rozpoznac zlosciwosc kiedy ja widze.

Czy jesli ja rozpoznaje, oznacza to, ze jest mi znajoma? :roll:

Czy jesli jest mi znajoma, oznacza to, ze mam ja w sobie?

Na pewno cos w tym jest. :D :wink:

 

A Ty za daleko jestes, (czy ja daleko jestem, :roll: jak chcesz, w kazdym razie dzieli na duzo kilometrow :lol: ) przyjechalabym nie raz jakbys blizej byla. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...