Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.....i ja przyszłam do Zeljki powiedzieć ,że jest moim Dobrym Duszkiem i podziekować za Talizman Szczęścia :D :D :D

Dzisiaj jakbym Cię-Miki dorwała osobicie to zacałowałabym na amen ...ze szczęścia :D :D :D

Zeljko masz bardzo wielkie serce .....buziaki :D

 

http://img132.imageshack.us/img132/9057/fnhhjyl3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kobitki! :p

Ewka rycze ze szczescia. A tak dzis myslalam, ze to musi byc dobry znak, bo przeciez, zycze Ci dobrze. Z calego serca. Ciesze sie ogromnie, ze jestes dzis szczesliwa.

Kocham Was, Wy wszystkie szalone baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelko jeszcze raz bardzo dziękuję za płytkę. :p Mam nadzieję, że ze zdrówkiem trochę lepiej.

Pozdrawiam cieplutko

Hej Asiu!

No wlasnie Stefek skonczyl antybiotyk. :roll: Nie udalo sie bez tego wtzdrowiec. :(

Ale jest juz prawie dobrze. Zima jest dla nas ciezka do przetrwania, ale jakos sobie trzeba dawac rady. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeżeli chodzi o ten 1%, to jest tak: na koncie są już jakieś pieniądze, tylko, że na razie nie wiem, od jakiego US. Mam 23 nowe pozycje, są tylko kwoty. Podaja na stronie, że do końca grudnia będzie zrobiona końcowa lista, gdzie już będzie podane jaka kwota jest od którego US.

No to tyle na dziś. Pozdrowienia słoneczne. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tam posta napisalam, to daggulka napisala do mnie, ze juz cos takiego probowala ale, ze dostala odpowiedz, ze Agnes sie nie zgodzi.

A ja nawet nie pytalam. :oops: Tylko, ze pomyslalam, ze na pewno sie nie zgodzi, a forumowicze maja taka potrzebe, wiec trzeba wymusic, dla dobra Frania.

Sama nie wiem. :oops:

Raz juz mnie opieprzyli, ze chcialam pomoc. Nie na forum, tak w zyciu. :roll:

Powiedzialam wtedy sobie, ze juz nie bede sie pchac z pomoca, tyle, ze nie dotrzymuje tej obietnicy. :roll:

Nie wiem sama czy robie dobrze czy zle. Zycie pokaze.

Najwyzej znowu po lapach dostane. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem pomysł jest super

a Agnes oficjalnie pewnie się nie zgodzi....zresztą Ty dokładnie wiesz przecież jak to jest - też na początku nie chciałaś aby pisano o 1 % dla Stefka, prawda? :wink:

jeśli tylko Redakcja będzie chciała dalej pomagać w licytacji to trzeba korzystać i zbierać dla Franusia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem jak to jest. Czlowiek sie cieszy z jeden strony a z drugiej to wielka odpowiedzialnosc i zobowiazanie do ludzi. I wciaz te mieszane uczucia.

Dlatego mam nadzieje, ze sie uda ale i, ze Agnes mi wybaczy. :roll:

Duzo latwiej jest pomagac niz pomoc przyjmowac. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale - jakże mamy nie pomóc?

Przecie Franuś nasz, forumowy, razem z Agą drżeliśmy o jego życie, czujemy się z nim związani. No to jak byśmy się czuli, pomagając komuś innemu, nieznanemu, a nie naszemu Franusiowi? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. :D

 

Myślę, ze Agnes zrozumie, przecież to dobry człowiek jest i raczej od niej po łapach nie dostane. :wink: Redakcja, no zobaczymy, co powiedzą. Zawsze, kiedy była taka możliwość raczej nas popierali, wiec bądźmy dobrej myśli.

 

A jeśli ktoś znowu napisze do mnie, abym "schowała serce bo sie zakurzy", lub, że tylko udaje dobra a robię to dla własnej korzyści, trudno, jakoś to przełknę. W końcu praktyka swoje robi. :D :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...