Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zelijko

Z Franiem- pomysł super. Nasz maluszek zasłużył sobie na nasze wsparcie. Agnes pewnie się krępuje- to normalne i dlatego nie chce przyjąć tej pomocy. Myślę jednak, że argument, że my też chcemy pomóc Franiowi jakoś tu zadziała. Właśnie teraz, przed świętami, każdy chce tak od serca. Przecież to normalne i zupełnie naturalne. Nie poddamy się.

Ty też trzymaj się dzielna kobietko. Ucałuj Stefcia od forumowej cioci- mam nadzieję, że już lepiej się czuje. Oj ta grypa...

Zajrzę czasem do Ciebie, jeśli mi czas i dzieci :wink: pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, tabaluga dziękuję serdecznie!

Ja nie wiem jak to jest, że ludzie wciąż o nas pamiętają. :roll: Zaskakujecie mnie za każdym razem na nowo. :p :wink:

 

A z Franusiem mam nadzieje, ze sie uda. Wiem, że dla Agnes przyjąć pomoc nie będzie łatwo, ale mi kiedyś Tomek1950, Nefer i Ew-ka ładnie napisali:

Siedź cicho! Ludzie maja taka potrzebę serca, nie wolno im tego odbierać.

Mam nadzieje, ze Agnes tez to zrozumie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś znowu napisze do mnie, abym "schowała serce bo sie zakurzy", lub, że tylko udaje dobra a robię to dla własnej korzyści, trudno, jakoś to przełknę.

 

napisz nam tylko kto tak do Ciebie pisze, a my się już tym zajmiemy!!!! 8)

Zeljka Ty jesteś akumulatorem tego forum i my musimy dbać o to, by on się nigdy nie wyładował. Buziaki wszystkim i słonka, niech nie będzie leniwe i zagląda Wam w okna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, nie napiszę, bo jestem pewna, ze to było przejęzyczenie. :D

Dziękuję Tolu, ale to ja właśnie Wam wszystkim i każdemu po kolei dużo zawdzięczam.

 

Wiesz co? Mam wielką ochotę napisać, kto to był...

I obie wiemy doskonale, że to nie było "przejęzyczenie" i że napisała to osoba, która wyłącznie Tobie zawdzięcza to, że skorzystała także z 1% podatku. 8) :evil:

Wstydziłaby się, naprawdę.

 

A wracając do spraw przyjemniejszych - fotki dzieła decoupage som? Bo ja tutaj czekam... 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...