Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

E ni ma co rozgrzebywać starych ran. :lol: Zdrówka każdemu życzyć i pchać dalej.

Co do fotek, to bedom. Ja tutaj totalnie zależna od męża, bo on mi nie ufa w tych sprawach i zawsze sam przekłada fotki na komputer.

Ja na swoim nie mam nawet zainstalowanego programu, wiec czekam.

 

Pierwsze pracy mnie ucieszyły jak cukierki małe dziecko. :lol:

Powiem, ze to dużo łatwiejsze od haftowania. Na razie, bo robie proste rzeczy. Potem z czasem zobaczę jak mi będzie szło.

No na pewno gały tyle nie trzeba wybałuszać co przy haftowaniu. :lol:

Jako zabawa, fajne, ale nie tanie.

No i nie spodziewam się abym kiedyś była w stanie robić rzeczy jak bombki Kasiorka, lub jajka i inne takie cuda, ale może być jak jest.

Na razie będę na deseczkach robić bo to najprostsze.

Więc proszę o zbieranie niepotrzebnych deseczek dla mnie. Aha i serwetek też. :D :D :D

 

Właśnie na aukcje dla Franka robie dwa obrazki na deseczce, właściwie to płyta jakaś, nie czyste drewno. Sądzę, ze jeśli sie uda, będzie fajne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Można się przejść do najbliższego warzywniaka i poprosić o stare skrzynki po warzywach i owocach, takie małe, z cienkimi bokami. Te boki są z cienkiej sklejki, doskonale by sie nadawały na takie różne zawieszki, a niepotrzebne resztki zawsze mozna na ognisko zużyć. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, ze wziełaś sie za decoupage.

Miałam zamiar kupić sobie serwetnik i go zrobić ale stwierdziłam, że do jednego serwetnika to mi sie nie opłaca wogóle za to zabierać i sobie darowałam. Ale pewnie to fajna zabawa jest. Twórcza i ładne rzeczy powstają. Cieszą oko. Pokazuj swoje praca bo jestem bardzo ciekawa co wymyślisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Cieszę sie ogromnie, ze Wam sie podoba. :D

Mi sie to dawno podobało ale nie sądziłam, ze jestem w stanie cos takiego zrobić.

Az wpadam na bolg tej Pani. Tłumaczy krok po kroku jak zrobić co nieco. Ma mój wielki szacunek za to, ze dzieli się z każdym swoją wiedzą.

http://asket.blox.pl/html

Właściwie Jej zawdzięczam, że spróbowałam.

Wiem, że to praca totalnego laika, ale mnie cieszy sam fakt, ze coś powstało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no musze sie jeszcze dużo nauczyć, no i sprzętu mi brakuje. :roll: A mąż juz komentuje, że to droga zabawa. 8)

Na tym pierwszym zdjęciu te oliwki po prawej, serwetka mi sie pogniotła. :x Wiem, ze tak nie powinno być, ale inaczej mi sie nie udało. Mąż mówi, że nie szkodzi, bo i tak tego z daleka nie widać. :lol:

Łatwiej jak sie mniejszy wzór przykleja. Ale może z czasem sie nauczę lepiej to robić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...