Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wysokość półek zaplanowana według tego co za zwyczaj kupujemy w sklepach. (butelki, mleko, mąka, słoiki...)

Mayland (masz Ty oko, masz :wink: ) zabudowana skrzynka, ale proste do rozmontowania. Drzwi będziemy lakierować. Polki są z tego

http://www.juan.pl/oferta/p--yty-meblowe_2/p--yta-laminowana_477/p--yta-egger_422/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że te oliwki całkiem fajnie wyszły :lol:

Łyżki zabawne :lol: Nie widziałam takich obrazków do dekorowania ale znów wiele czasu sie im nie przygladałam. Za to te oliwki jak rasowe greckie wyszły :lol: Po tegorocznym Rodos mam na ich punkcie lekkiego bzika :wink: :lol:

Pewnie fajna przy robieniu tego jest zabawa. No ale zabawa zabawą a liczy się przede wszystkim pomysł a tych Ci nie brakuje! :lol:

A ze spizarką to teraz juz wiem o co biega :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jaki miałaś pomysł na serwetnik?

U mnie z pomysłami krucho, po prostu taka serwetkę znalazłam w sklepie i mi sie spodobała. :D

A tutaj jest fajna strona, dużo rzeczy i całkiem dobre ceny

http://www.drewlandia.com.pl/pokaz_podkat.php?idkat=5

Tylko nie wiem czemu serwetki sa w takich cenach - normalna cena za serwetkę to 0,65zł a jak lepszy motyw to i 1.30zł - jedna serwetka. :o

No i ten preparat do spękań jest moim zdaniem bardzo drogi, 200ml prawie 40zł. A jak chcesz większe spękania to trzeba grubsza warstwę tego kłaść.

No ale zabawa jest fajna. :p

Poprawilam to niebieskie, bo okazalo sie, ze to 200ml a nie 250ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam na myśli pudełko na chusteczki :lol:

http://www.drewlandia.com.pl/pokaz_produkt.php?idprod=180

Mam jedno takie pudełko ze stali w domu ale nie są one tanie i ciągle nie mam kasy by sobie kupić kolejne :lol: Nawet myślałam, żeby kupić takie surowe drewniane i pomalować olejem którym taras impregnowałam :lol: :lol:

Fajne rzeczy mają w tym sklepie. Ceny jak na allegro. Rany, jakbym w to weszła to chyba bym popłynęła :lol: Niezła zabawa! :lol: I Kasiorka roboty na meblach tez mi się bardzo podobają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kasiorek to wyższa szkoła jazdy. :wink: To juz profesjonalizm i sztuka.

Ja sie trochę bawię i tyle. Ale masz racje, ze to wciąga. Chętnie bym meble sosnowe przerobiła. Mam cały zestaw w pokoju gościnnym. Mam nawet pomysł jak bym to chciała mieć, ale mąż powiedział tak: "No takie ozdóbki i pierodły to sobie możesz robić, ale nic ze stałych rzeczy w domu. Nie rob mi skansenu z domu." :lol:

Widać artystyczne podejście do świata mamy rożne. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mąż powiedział tak: "No takie ozdóbki i pierodły to sobie możesz robić, ale nic ze stałych rzeczy w domu. Nie rob mi skansenu z domu." :lol:

 

Oj, Ty trąbo, tos Ty pytała? :o

Było zmatowić meble, zacząć malować (najlepiej jak będzie na wyjeździe) i postawić przed faktem, najlepiej. :lol: 8)

Na pewno potem by mu się spodobały. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajcara! :lol:

Nie lubie tak robic aby stawiac przed faktem dokonanym. :p

Znasz mnie, jak mozna ladnie i po ludzku to ok, jak nie mozna wole nie robic. W koncu to tylko meble. Czlowiek sie liczy. Meble maja swoje miejsce w szeregu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ivo, tak to pierwsze pracy. Chyba przypadek, ze tak wyszło, bo potem jedna prace schrzaniłam. :lol: Zachciało mi się ciemnego tła i w rezultacie jak nakleiłam serwetkę to nic nie było widać. Wiec mam nauczkę, tło musi być jasne, bo prześwituje przez serwetkę. :wink:

Aha i musze zrobić kolejny zakup za stówę, bo nie mam lakieru, farby podkładowej i farby jasnej. No i teraz musze czekać na następny miesiąc, bo kieszonkowe mi się skończyły… :x

Widzę, że interesu z deco nie rozkręcę. :lol:

Hej Gosiek, też pozdrawiam! :p

U nas dziś mocny wiatr. Nie cierpię wiatru, zawsze wtedy jestem chora. :x No jaki wiatr ma wpływ na samopoczucie? :o A mnie wtedy zawsze w kościach lupie i obowiązkowo głowa boli. :-? Chyba nie jestem do końca normalna. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...