Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Hej maylandcia! Jak tam szafki, odnowione?

A o wrazeniach... :roll:

Pierwsze, to takie, że małe. :lol: Po tym Fusion co mi dali jak sie przesiadłam to dziwnie nisko było. :(

A nie, pierwsze wrażenie to było jak jechałam z mężem odebrać. Zobaczyłam auto i powiedziałam: "A to my takie auto zamawialiśmy?" :lol:

Sprzedawca przerażony popatrzał w milczeniu. :lol:

A w ogóle to ja słowa mu nie mówiłam o tym spóźnieniu a On mnie tak przepraszał, że żal mi Go było strasznie. :lol:

No nic, niech nam sie jeno dobrze jedzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ej, Zochna nasza kochana! :D Oko masz sokole! :wink:

No poprosiłam Redakcje o zmianę, bo prawie każdy miał problem z poprzednim nickiem, a Żelka to najbardziej podobne do tego co ja tam miałam napisane.... Podobnie sie czyta.

Większość pisała zawsze.., Zelijka :-? :lol:

Teraz już nie bedom sie mylić. :D

 

A co u Ciebie jak tam domek? Czy obrazki już wyszą? :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Żelko Droga..:oops: .. zaraz bym się pochwaliła.. a tak nie do końca wiszą..

ja po prostu nie mogą satysfakcjonujących ramek wybrać :lol:

Już trzecią probę czynię - udało mi się znaleźć fajne - bo drewniane -

ale - są prostokątne a obrazki potrzebują kwadratów . Tym sposobem - jeszcze obrazki na stałe nie wiszą :oops:

No i ściany - ściany czekają na malowanie . No i mebli - mebli ostatecznych brak ..

na swoje usprawiedliwienie mam to - że u mnie procesy decyzyjne przebiegają bardzo długo ...aż się dziwię , że w ogóle jakieś decyzje udało mi się w życiu podjąc :lol:

 

Jak mi pozwolisz na chwilę wepchać się z moimi zdjęciami -

to pokaże gdzie będą wisieć.

O tu :

 

http://img3.imageshack.us/img3/6366/wlochylistopad2009166.jpg

 

a własciwie bardziej tu - czyli po lewej tronie kozy

 

http://img109.imageshack.us/img109/562/wlochylistopad2009218.jpg

 

Jak mam usunąć szybko - to mi ino mów Żelko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna tam widze jeden oprawiony i ladnie wyszlo. A miejsce piekne! Masz Ty gust dziewczyno, masz.

Zerknij do domu betib w galerii zdjec, wlasnie stamtad przylazlam i wciaz gebe mam otwarta. :lol:

mayland to zmiana na urodzinki, nie dlugo akurat mam. Wchodze w kolejna 40-tke. Bosch jak mi sie chce dlugo zyc! :D A w ogole to ja wciaz mam nadzieje, ze Pan Jezus wroci za moich czasow i juz nie bede musiala umierac wcale. :D

p.s. Zochna widze, ze masz jeszcze pustych scian a ja sie decoupage ucze. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - to witaj w klubie czterdziestkowym soon :)

Nie jest tak źle jakby mogło się wydawać -

lutowa czterdziestka Ci to mówi (zeszloroczna).

W kościach trochę łamie i wzrok już nie ten - ale da się żyć :lol:

 

Dom betib obejrzałam kilka razy - i też bardzo mi się podoba. Zazdroszczę konsekwencji i umiejętności dobrania szczegółów :)

 

Takich ramek to ja mam więcej. Jak nie znajdę kwadratów to oprawie wszystkie - tylko muszę je pomalować - bo lekko smutne są.

A pustych ścian w każdym pomieszceniu mam po cztery :lol:

mam Cię wspomóc serwetkami ? :lol:

 

W kwestiach wiecznościowych - to zawsze jest nadzieja -tu albo tam ;)

Szczególnie dla Dobrych Duszków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwierz mi, ze przerobalam pol Netu aby znalezc najtansze i sa tutaj

http://www.drewlandia.com.pl/pokaz_podkat.php?idkat=5

http://www.dreweks.pl/sklep.php?str=ofertasklep&x=Akcesoria kuchenne&p=4

Jesli ktos zna tansze to prosze o namiary. :lol: Bo zabawa fajna ale trzeba miec co inwestowac. :lol:

A tu maja pikne serwetki! Ale na lotto trzeba wygrać aby te wszystkie cacka do deco pokupowac. :x

http://www.przechowalnia.pl/index.php?cat_id=12

No te sa cudo

http://www.przechowalnia.pl/index.php?products=product&prod_id=471

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljcia, Ty weź poszukaj u siebie starych puszek po herbacie, Jemu zabierz jakies pudełka po śrubkach i gwoździach, poznęcaj się nad starymi doniczkami ceramicznymi i takimi tam. Cudeńka wychodzą i nie trzeba wydawać tyle pieniędzy. :D

 

Zosiu - masz śliczną kozę, a i szafka bardzo, bardzo ładna.

Aż się prosi, żeby ją troszkę spatynować, wycieniować i coś jej dokleić. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, ja mam dopiero materiały do drewna na szkło, metal i ceramikę jeszcze nie mam. :lol:

Po woli za paręnaście lat biznes otworze. Będę babciom w domu starców, moim współlokatorkom upiększać szafki za taniochę. :lol:

 

Depeś coś zaufania do mnie ni masz. :roll: Ja już wszystko co się nadaje do deco pozabierałam. :lol: Było parę deseczek i jedno pudełko które zrobiłam na świąteczne i nie bardzo mi wyszło. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie to, że nie mam zaufania... Chociaz w sumie - nie mam zaufania, jakoś nie wierzę, że pozabierałaś Mu... :wink: :lol:

Ty za dobra jesteś, nie zabierasz. 8)

 

To ja Ci pół drewutni mogę nazbierać, tylko musisz przyjechać, żeby odebrać.

A ile doniczek, pudełeczek, starych szafeczek - szok! :lol:

Kcesz? Przyjeżdżaj! :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeś Ty mnie normalnie do roboty zapraszasz. :lol: Niech ja sie no tylko rusze, to zobaczymy co da sie zrobic. :wink:

Martynko, dziennika nie ma. :D Usunelam calosc jakis czas temu. Juz to opowiadalam ale powiem jeszcze raz:

A do dziennika nie miałam cierpliwości. :roll:

Pierwszy raz zlikwidowałam go w proteście, ( stanełam w obronie forumowiczki atakowanej przez .., no takich tam... :lol: ) drugi raz tak samo... (jeno chodzilo o inna forumowiczke :lol: ) w końcu uznałam…, ile można protestować... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, tam takie bla, bla, bla bylo i nic wiecej. :D

No chyba, ze z pare razy cos o moim synku pisalam, to jedynie to nie bylo bla, bla. :roll:

A ja juz tej budowy nawet nie pamietam. :o Siedze tu wciaz bo ludzi polubilam i zal mi sie rozstac. :lol:

Ale wiele do powiedzenia to ja nie mam. :roll: Do gadania to moze i tak, ale to co innego. 8) :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...