Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelcia .... ja też spóźnione życzonka przytargałam .... z tego zapracowania to już chyba galopująca skleroza mnie dopadła i ślepota :oops: :oops: :oops:

 

tak więc spóźnione ale baaaaarrrrrdzoooooo szczere życzonka 100 lat i spełnienia najskrytszych marzeń :D

 

http://media7.mojageneracja.pl/oipyqoqrqw/mediumjxdlzl5647d19d91ddb4472013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka, Martina dziekuje za zyczenia. :D

Zochna, zobaczysz jak przyjedzie, skromnie zrobilam bo nie mam na czym a i farby mi sie koncza. :lol:

Depeś Ty wiesz, ze ja dlugi tylko splacam, wiec musze czasami i kieszonkowe stracic. :wink:

No niech jest zdrowie i spokoj na Ziemi a jakos damy rady, nie? :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeś Ty wiesz, ze ja dlugi tylko splacam, wiec musze czasami i kieszonkowe stracic. :wink:

No niech jest zdrowie i spokoj na Ziemi a jakos damy rady, nie? :D :wink:

 

Ty nie masz długów. :evil:

Ty możesz jedynie być naszą wierzycielką, tyle dałas dobra, ciepła i mądrości. :evil:

Głupolu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, spóźniona, przepraszam :oops:

ale ze szczerego serca najpierw podziękuję za to, że jesteś,

że pokazujesz nam inną stronę życia, że pokazujesz jak żyć pełniej i jak się cieszyć drobiazgami.

Za to, że pokazujesz i swoją delikatność i siłę, że uczysz miłości szeroko pojętej.

Za to, że pozwalasz uwierzyć w dobre anioły będące tu...na ziemi.

Niech spełniają się Twoje marzenia, pragnienia, niech stanie się faktem to, co wcale oczywiste nie jest, ale gdzieś w skrytości serca czeka na cud.

Niech Ci, których kochasz zawsze będą przy Tobie, niech przyjaciele wspierają, a ludzie całkiem obcy będą życzliwi.

Niech świat, w który wierzysz, któremu ufasz nigdy Cię nie zawiedzie.

Dużo uśmiechu każdego dnia życzy tola :D

 

http://kwiaty.com.pl/photoNewsGalery/org/9_org.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez, z zachmurzonej W-wy! :D

Ivo piekny ten serwetnik co dalas na aukcje. Tez zamowilam sobie do zrobienia. Pare takich drwenianych rzeczy zamowilam w ramach prezentu urodzinowego. :D :wink: Ale frajda bedzie. :lol:

wiesz, ja muszę troche rzeczy odgrzebać :lol:

malowałam jeszcze przed urodzeniem Maćka parę drewnianych rzecz, potem juz nie miałam czasu i złozyłam wszystko w pralni...teraz bedę musiała odkopać i pobawic się dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...