Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Ty wiesz, ze ja tez jestem zaskoczona, ale to wyszło jakoś mimo woli! :lol:

To znaczy, najpierw zrobiłam wersje oszczędnościową, aby nie przedobrzyć. Patrzałam na to i patrzałam i wydawało mi sie jakiej puste, cos mi brakowało.

Potem mowie, nieee, cos z tym trzeba zrobić.

Wzięłam farby akrylowe, gąbki pocięte z gąbki do naczyń, takie malutkie kawałki i zaczęłam rozrabiać farby aby uzyskać podobne kolory co na serwetce, papierze..., no i wzięłam sie za ciapkanie. :lol:

Jak skończyłam ciapkac, to sama sie zdziwiłam co mi wyszło.

Butelka retro stoi juz w salonie a ta druga poszła do sypialni, bo tam mam czerwień i kwiatowe obrazki.

No i dalej twierdze, ze jak ja moge, to kazdy moze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "akurat" było zupełnie innym "akurat" i zupełnie czego innego dotyczyło. :lol:

Ja nie potrafię tego samego, co Zeljka, to jest absolutnie pewne.

I całe szczęście, bo to oznacza, że jestem inna - jedyna i niepowtarzalna, jak każdy z nas. :wink:

Lepiej więc pozostanę przy tym, co potrafię i nie będę na siłę robiła tego, czego nie umiem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak nie potrafię :oops:

więc jak? jestem oryginalna ? jestem???? 8) :lol:

 

ale poradza godać :wink:

jako jedyno baba tukej :p (przinajmiyj nie widziałach żodnyj innyj a jamles i bodzio sie nie liczom bo som chopy :p :p :lol: )

po tymu tysz żech jest niepowtarzalno :wink:

 

żelka gryfne te twoje pracki

flaszki piykne , rób te zyrwetki dalyj

koncek kasy tysz sie zawsze ci przydo

sprzedowej to dziołcha choby na Allegro

 

jo zostana przi mojim pergaminie

wciongneło mie to na maxa

dzisioj Frosch skołowoł mie tako blacha z lochami cobych miała sztanca na moja koronkowo robota 8)

nejgli mom jusz w czi dupy

byda sie lochy nimi robić :lol: :lol: :lol:

 

jakbyś nie wiedziała co jo do ciebie godom to godej :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

froschia gadam. :lol:

p.s. Nie robta jaj, ja tez tydzien temy byla pewna, ze nie umiem. Z reszta dalej twierdze, ze to co sie udalo zrobic, to przypadek. :roll:

Poczekamy, jak wiecej tego bedzie, to sie przyznam. :roll:

Na razie, nie obrazajmy artystow. :lol:

A co do allegro, to kiedys juz probowalam wyszywanki sprzedawac i juz mi sie nie chce ponosic takich kosztow. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia no super Ci to wychodzi! WIdać, że wiesz co chcesz zrobić, jaki efekt uzyskać i to wychodzi!

Bardzo fajne rzeczy i masz wyczucie artystyczne :lol:

Zakładaj firme i już. Albo wiesz co, ja w styczniu swoją rejestruje (do tej pory byłam wolnym zawodem) to Ty też swoją. Będzie nam raźniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez, co ja bym w takiej firmie robila? 8) Nie czuje, ze cos takiego by mi sie udalo. W ogole to czuje tylko tyle, ze nie jest mi spisane zrobic kariere. :lol:

 

Ciesze sie, ze Wam sie spodobalo, ale do prowadzenia firmy trzeba miec wiedze i talent. Ja musialabym liczyc na szczescie. A nie naleze do tych co skacza na gleboka wode. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, firma to nic strasznego, ale rzeczywiście pochłania czas. A swoje rzeczy możesz po prostu sprzedawać - są piękne - masz niezwykły talent na pewno. Trzeba się tylko rozejrzeć za jakimś fajnym sklepie , gdzie można to wstawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...