Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Żelka nawet najprostsza działalność ,a zyski będziesz mieć dla siebie ...Tu nie chodzi o rozbuchanie fabryki - ale mała skromna ,swoja firemka ...z pewnością tutaj CI pomogą , są dotacje ,są możliwości i jest talent....

ODWAGI chociaż spróbuj dać sobie szansę - jak nie rzucisz (zamkniesz i przestaniesz myśleć ) WSZYSTKO PRZED TOBĄ !uda się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobra przeczytalam jeszcze raz i nie tlumacz. :p

 

Do sprzedawania to ja musze miec co. Na razie to nie bardzo mam. :roll: Popracuje, nabiore wprawy, uzbieram klamotow i moze wtedy.... Kto wie...

Na razie to jeszcze brakuje mi materialow aby pokombinowac cos wiecej. :lol:

 

Tyle mnie na sprzedaz namawiacie a nikt nie mowi, ze chce kupic. Slabo ja widze ten interes. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tanim targu trzeba zakupić materiały ....postawiłabym na skrzyneczki , pudełeczka i takie tam rzeczy ,których babom nigdy za wiele ...

Taką skrzynkę sama mogę zamówić w ramach pierwszego zamówienia - bo mam (wbrew pozorom koleżanki ) i na prezenty zawsze coś potrzebuję :D , a jak dostanie jedna to i 2 i 3 musi to samo dostać lub bardzo podobne - bo dzielę sprawiedliwie ...(i tylko motyw do zmiany jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak zrobie skrzyneczke, to pokaze. :D :wink:

MARTINO1 chodziło mi o to, ze pokażę czy mi sie skrzyneczki udają, bo jeszcze żadnej nie zrobiłam. :roll:

 

Hej Ivo, Maluszku! Fajnie, ze Wam tez sie podoba. :D Co do sprzedaży, to jak mówiłam jak trochę wprawy nabiorę, trochę różności porobię, to wystawie może w necie, zobaczę.

Pierw trochę praktyki, bo na razie to mam poczucie, ze wszystko jest przypadkowe. :lol:

Nie oszukujmy się, żaden ze mnie specjalista.

Tym bardziej zamówień zarobkowych nie przyjmuje, bo co jeśli sie nie uda? :o :roll:

pewna forumowiczka zamówiła skrzynkę, sama wybrała i kupiła materiały, sama zapłaci za koszty wysyłki.., za robotę nie biorę.., bo biznesu nie rozkręcam.

Muszę zobaczyć czy po tygodniu mi nie minie pasja. :lol:

 

No i zima jednak będzie i w tym roku. U nas dziś trochę śniegu napadało. No zima też jest potrzebna..., podobno. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej to gdzie? Na hali czy w jakimś sklepiku?

Tutaj maja ładne rzeczy. Trzeba doliczyć koszty transportu, dlatego warto jeśli sie więcej kupuje. Jedną skrzyneczkę chyba nie warto.

http://www.drewlandia.com.pl/pokaz_produkty.php?idpodkat=54&str=1

Albo tutaj, gdzie kupowała "pewna forumowiczka". Od razu można zamówić resztę materiałów, wiec wszystko przychodzi w jednej przesyłce.

http://www.drewnianadolina.pl/-c-23_7.html

No jest sklep z artykułami do decopuage na ul. Wilczej, tam chyba mam najbliżej z tej mojej zachodniej strony W-wy, ale ja tak rzadko jestem w mieście, ze szkoda gadać. :lol:

Dla mnie zostaje raczej Net, no chyba, ze właśnie w Tesco lub Auchan coś sie trafi. A cena 9.90zl ciekawie brzmi. :D Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...