Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Doberek i wieczorek! :D

 

Chester? :o Tak na wylot? :o

Sam był za długo czy jak? :o :roll:

Cos musiało mu mocno nie pasować. :-?

No nic, może po prostu uznał, że nie może dłużej stare okno tam w kuchni być, chociaż szkoda - fajne było, klimatyczne z tą przekręcaną zasuwką.

No to Frosiowe dziecko pewnie załamane - przecież całą chałupę już na świątecznie z porządkami pojechała... :wink:

 

Zeljcia, a co u Was? :D

Kleisz czy odchorowujesz robienie pierników? :roll:

Odezwij się, bo zadzwonię! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , no dokładnie taką wiadomość dostałam od córki : " Mamuś !!! Chester zeżarł okno w kuchni !!!! :evil: "

Pomyślałam wtedy dokładnie tak jak wy teraz : aaaaa tam , pewnie podrapana jest rama :roll: i tyle :D

Ale jak przyjechałam do domu i zobaczyłam jego dzieło to ........ :o :o :o

potem.... :evil: :evil: :evil:

okno było drewniane , stare na szczęście

niestety nie nadaje się do naprawy

wymienie je na plastikowe (przy okazji wszystkie wymieniam - zeby bylo smiesznie montaż przewidziany jest w najbliższy poniedziałek i wtorek :-? )

zrobię wam zdjęcie to same zobaczycie, że to niemożliwe - rama wygryziona niemal na wylot :o

zaskoczenie było tym większe , że będąc u nas przeszło 9 lat nie niszczył kompletnie nic , ani kapci nie jadł , ani mebli nie obgryzał

jedynymi jego wybrykami do tej pory było wykradanie mięsa i wędlin , ewentualnie grzebanie w koszu na śmieci

Uff, dobrze że mam plastikowe.

Moja kiedys dziurę wydrapapała w scianie prawie na wylot. Dom był z bloczków betonu komórkowego a to miękkie jest cholerstwo. Teraz mam dom z pustaka ceramicznego to moze nie da rady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie depeesiu , tą wajchą potrafił sobie otworzyć okno

gdy był młodszy zwyczajnie zwiewał

a teraz już tylko otwierał i operając się przednimi łapami o parapet obserwował sobie podwórko ...

nie wiem czy tym razem nie mógł sobie z nią poradzić i pogryzł tę ramę czy przyczyną było odstawienie go niedawno od kości , które zaczęły mu szkodzić zdrowotnie ( nie mając nic innego do gryzienia zadowolił się oknem )

teraz chłopcy pozwalają mu przynosić ze spacerów spore kije ( on uwielbia nosić w zębach dość duże konary , kamienie czy nawet cegły :lol: ) i gryzie je sobie robiąc niesamowity syf :-?

no , ale okno zostawił w spokoju :D

 

ścianę veruniu ? :o dobrze , ze u mnie stare grube pruskie mury :roll:

 

żelka nie daj się dłużej prosić i pochwal się (choćby i na priv)

 

hej jeaczek :D cmok, cmok miałeś zadzwonić :evil: jutro wieczorem frosch idzie na imprezę z pracy , więc.....czekam 8) :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeść! Kłólik, co u Ciebie dobrego? :D

 

No Zeljcia, bo mnie chodzi o to, że tyle prac już zrobiłaś pięknych, nie tylko decu, ale i obrazki haftowane, i malowane i różne kompozycje, takie jak dla mnie miałaś, więc ta jeszcze jedna praca to już żadne zaskoczenie, że piękna będzie. :D

Dobrze dziewczyny mówią, pokaż, pooglądamy i prawdę powiemy. :wink: :lol:

 

Gosia, może mu trzeba kupić jakieś gryzaki? :roll:

Takie z Pedigree na przykład? :roll:

Weta bym zapytała. :wink:

Bo Chester to dobry piesek jest, fajny i grzeczny bardzo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz ? te kości ze ścięgien łyka z 5 sekund :lol:

duże kości wołowe miał na około 1h zabawy ....

 

zabawek ma w czidupy

wiekszośc zresztą od czasów szczeniactwa , bo on ich zwyczajnie nie niszczy (nosi, podrzuca,przenosi ale szanuje bo to jego )

mam nadzieję , że to taki jednorazowy nieświadomy wybryk z tym oknem

i dziękuję za miłe słowa , pogłaskam i pozdrowie go od Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie wiem, co on się na to okno tak uparł. :lol:

Na pewno wiecie, czego mu trzeba najlepiej, to i mu dajecie, więc może po prostu rzeczywiście, ma kryzys wieku średniego...? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jea!!!!!!!! Dziekuje Ci z calego serca, ze tak o nas wciaz pamietasz. :D My o Tobie tez zyczliwie wciaz myslimy. Milo, ze znajdujesz czas aby na forum zerknac, bo brakuje nam Cie tutaj. :wink:

 

Dziewczyny moje kochane, przeciez wiecie, za ja nic nie ukrywam przed Wami i jak tylko pstrykne chustecznik, :roll: to zaraz pokaze.., a nawet kto bedzie chcial podam linka do allegro. :D :wink: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja dzis pieknego od Zochny dostalam?!!!! :D :D :D

Normalnie lzy w oczach mialam.

Bardzo, bardzo serdecznie dziekuje za takie piekne i wlasna reka zrobione ozdoby choinkowe!!!!

Teraz to juz co roku bedzies razem z nami na Swieta!!!! :D :D :D

Strasznie sie ucieszyłam i bede teraz to co chwile ogladac. :D

A nic nie pisalas wczesniej jaka Ty zdolna jestes! :D No to wymaga czasu i duzo cierpliwosci. Prosze nam tutaj w moim watku pokazywac te cudenka, ale juz. :D :wink:

Dziekuje jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz pan , jak ta poczta szybko działa :D

Żelcia - ostrzegałam :lol:

 

To ja bardzo dziękuję i cieszę się, że Ci się podoba :D ,

No i że będę trochę na Święta :)

 

Może nie przesadzajmy z tą pięknością - chociaż starałam się , nie powiem :lol:

Przepraszam za lekarskie pismo - muszę więcej ćwiczyć :oops:

 

A jak tam Twoje prace ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo czytelne! No problemo. :D

Moje prace? Zapierniczam jak nie wiem co. :D Robie kuferek który okazał sie być kufrem. No pisało ile to niby ma, ale jak ja to nie widzę, póki nie ujrzę. :lol:

Miało być na szaro, a jest na beżowo, szaro, rdzawo i jeszcze inne takie.

braza zaraz wpadnie w panikę. :lol:

Na razie lakieruje..., lakieruje.., lakieruje...

Cel był taki aby kufer wyglądał na bardzo stary, ze strychu dziadka, co to marynarzem był i po świecie wędrował.., zbierając w tym kufrze listy i pamiątki rodzinne.., co by było gdzie uciec jak tęsknota dopadnie... :wink:

Albo z kolei mógł być to kufer babci która to listy przesyłane jej przez tego dziadka w tym właśnie kufrze trzymała.

Ciekawe czy sie udało? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeej, z Wami!

Dawać mi tutaj szybko zdjęcia tych Zosinych cudeniek! :evil:

Na PW może być, ale musi być! 8)

No bo jak to, żebym nie zobaczyła? :o :roll:

 

Ja swoje dzisiaj na blog wrzuciłam, z tym, że nie ma za bardzo czego oglądać. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...