Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelciu!

Czytam! Czytam i nieustannie podziwiam!

 

Ja to tylko przetwory umiem robić :oops: :oops: :oops:

 

I dlaczemu nie dałaś mi jeszcze żadnego przepisu tajnego? :o :lol:

Bardzo liczę na współpracę z Tobą, Aniu, w tym temacie, bo i ja słoiczki lubię robić. 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu!

Czytam! Czytam i nieustannie podziwiam!

 

Ja to tylko przetwory umiem robić :oops: :oops: :oops:

 

I dlaczemu nie dałaś mi jeszcze żadnego przepisu tajnego? :o :lol:

Bardzo liczę na współpracę z Tobą, Aniu, w tym temacie, bo i ja słoiczki lubię robić. 8) :D

 

Jak tajny, to tajny :lol:

A tak na serio, to z Twoich przepisów czerpię bardzo :lol: :lol:

I znów podejście do chlebka zrobię :lol: :lol: :lol:

Mąkę już mam :lol:

 

 

PS. Nie dałam, bo nie pytałaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzis, kazdy cos umie i cos tam nie umie......, poki sie za to nie zabierze. :D :wink:

 

No i właśnie o to chodzi :lol: :lol:

Mogę Cię nauczyć uprawiać koperek wiosną i latem. Chcesz? :lol: :lol: :lol:

 

Ja też chcę!!! Mi też najlepiej wychodzi uprawa tego z warzywniaka :wink:

 

Cześć i czołem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu!

Czytam! Czytam i nieustannie podziwiam!

 

Ja to tylko przetwory umiem robić :oops: :oops: :oops:

 

I dlaczemu nie dałaś mi jeszcze żadnego przepisu tajnego? :o :lol:

Bardzo liczę na współpracę z Tobą, Aniu, w tym temacie, bo i ja słoiczki lubię robić. 8) :D

 

Jak tajny, to tajny :lol:

A tak na serio, to z Twoich przepisów czerpię bardzo :lol: :lol:

I znów podejście do chlebka zrobię :lol: :lol: :lol:

Mąkę już mam :lol:

 

 

PS. Nie dałam, bo nie pytałaś :wink:

 

Ja już bardzo się zamierzam poprosić Cię o przepis na ten przysmak, który na licytację wystawiłaś - brzmi baaardzo, baaaardzo pysznie! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Wszystkiego, co dobrym się zwie na te święta cudowne, zdrowia, łaski Bożej, szczęścia i tego, abyście zawsze mieli wokół siebie kochającą Rodzinę.

Samych jasnych dni życzy Wasza DPS.

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:FAUSup5uqGMxsM:http://www.thebscorner.com/archives/Merry%2520Christmas.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja nie wiem juz gdzie ja bylam z zyczeniami a gdzie nie. :(

Aby nikogo nie pominac... :wink:

Nefcia, Maluszku, Bramer, Stary, Maly, Zochna, Rasia, rrmi-owie, anSi, JoShi, Sloneczko, zphugawron@wppl, Mimi=Piu, Soniko, Tola, Ew-ka, EDZIA, Tomek1950, Kasia64, alfreda, Aggi, AgaJG, Whisper+Luska, AgnesK, Iwonesca, Majka, Aloneiz, Asia Malczewska, Depsia, Amlta, Page, mayland, Wanios, monia77w1, jea, zuber-owie, magi, Babajaga, Bobowa budowniczowa, piatka, braza, premiumpremium, agnieszkakusi, editta, Dario AS, KaskaMaciej, Martka, Zielonooka, ponury63, zaba gonia, jabko, sellim, wojtek2112, Agdus, dobroszka, magpie101, malka, osowa, Teska, maksio, bodzio g, mikopiko, mhk, Olkalybowa, malmuc, amonite, verunia, TomKa, marekmarian, efilo, TadekL, Monika$Seba, sylwia1, Ania Wisniewska, Anisia3, Joan, House, matea, andrzejka, Mohaq, dominikams, Zuzza, zygmor, ewusia, RYDZU, Agacka, Xenna z Xsary, iza mama gabora, daggulka, amalfi, Gwożdzik, Kasiorek, dandi3+team, froschia, Zona budowniczego, Wwiola, tab, Ciku, Nurni, aha26, joola, Aga-zona Facia, Jagna, Adriano Komputero, mdzalewscy, pontypendy, tabaluga1, Pawel Kwirynow, kze, 1950, mbz, gumisia, arcobaleno, Edmar70, lump praski, Jezier, damian+kasiar, kirkris, piskosch, matka, OK., roszponka, matka dyrektorka, robert skitek, D’arek, Rezi, SlawekD-zonka, motyczka, mbp1971, maciejon, Baru, kuleczka, Latarnik, KARO1, mama, Beithe, Monique, an-bud, jamles, andzik78, izat, XX, patka, monka, Grzebiuszka, Reyzel, giness, vadiol, Kasia_de, tosinek, Zazdrosnica, akacja, niezapominajka, mikiletto, Kristofuros, sharoon, marjucha, Betsi2006, scur, markoto, Capricorn, gildor, MARTINA1,andre+Zosia, chopinetka, malgos, elutek, ns, coffee82, madd, Baru, kala67, TomKa, jamles, retrofood, AgaJeżyk, an.i, Irma, dankaf, aniawmuratorze, lidszu, dardulka, monia i marek, barranki2, Chef Paul, bobiczek, malgos 2, betib, kordzina, M@riusz Radom,+ wszyscy co o mnie pamietaja choc tu nie zagladaja

WESOLYCH SWIAT!!! :p

 

p.s. Jesli kogos pominelam, to prosze wpisac sie na liste. :lol: :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...