Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MARTINKO1 ja juz sie z tej skromnosci raczej nie wylecze. :lol:

rasiu swiece sa z serwetkami, takie obiadowe, ten pierwszy zegar i pudelko, to serwetka ryzowa, roze, to papier do decoupage, a te deseczki dla dziewczynki, to takze papier.

 

tutaj mozna zobaczyc wieksza fotke, nie chce wklejac bo sie strona rozleci

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC08979.jpg?t=1262556488

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC08971.jpg?t=1262556431

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to baluja wciaz. Jak wroca, to koniecznie wklej fotke. :D

Jak tam nasz Maciek? Co porabia? Juz pewnie cos gaworzy i smieje sie glosno.

Takie dziecie na pewno odmladza, jeno nie kazdy odwazny jest. :D

 

A dzieki, za pochwaly. :wink:

Fajne w tym calym decoupage jest to, ze mam jakis efekt mojej pracy, bo wszystko inne co robie, to robie i za chwile nikt nawet nie pamieta, ze cos zrobilam. :roll:

No i ciesze sie jak male dziecko, ze jednak mi sie cos w zyciu udaje. :lol:

Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie zrobic bombki i jajka wielkanocne.., choc czesciowo takie piekne jak u naszego Kasiorka. :oops: To takie moje male marzenie na przyszlosc. Musze doczytac jeszcze o tym jak to sie robi, no i na pewno dokupic duzo rzeczy, bo nie mam nic z kolorow zlota, perelek i swiecidelek, a pewnie do tego i inne kleje beda potrzebne, inny lakier, blyszczacy a nie pol mat jaki ja mam..... :D :wink:

Mnie strasznie ciagnie do staroci, wiec na pewno przez jakis czas porobie cos w tym stylu.

 

Trzymaj sie, mloda mamo i ukochaj Maciusia od starej ciotki Żelki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dep, no jak tylko uwazasz, ze ja moge Cie czegos nauczyc..., :lol: To ja chetnie sie tego podejme. :D :wink:

Beda fotki, bedom. :wink: :lol:

 

No to ja się bardzo cieszę i za słowo Cie trzymam. :D

 

No i - jak to, za chwilę nikt nie pamięta? :o :o :o

Przecież wszyscy wiedzą, jakie cudeńka haftujesz i malujesz zawsze na aukcje! 8)

I jeszze nie tylko na aukcje, ludziom wysyłasz w prezencie... :p

Wiem na pewno, bo sama dostaję. :oops: 8) :D

 

Też chcę, ale najpierw to takie butelki i słoiki, na moje przetwory. :D

No i takie różne prostackie rzeczy, doniczki jakieś czy wazoniki, ze zwykłą farbą... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to baluja wciaz. Jak wroca, to koniecznie wklej fotke. :D

Jak tam nasz Maciek? Co porabia? Juz pewnie cos gaworzy i smieje sie glosno.

Takie dziecie na pewno odmladza, jeno nie kazdy odwazny jest. :D

 

A dzieki, za pochwaly. :wink:

Fajne w tym calym decoupage jest to, ze mam jakis efekt mojej pracy, bo wszystko inne co robie, to robie i za chwile nikt nawet nie pamieta, ze cos zrobilam. :roll:

No i ciesze sie jak male dziecko, ze jednak mi sie cos w zyciu udaje. :lol:

Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie zrobic bombki i jajka wielkanocne.., choc czesciowo takie piekne jak u naszego Kasiorka. :oops: To takie moje male marzenie na przyszlosc. Musze doczytac jeszcze o tym jak to sie robi, no i na pewno dokupic duzo rzeczy, bo nie mam nic z kolorow zlota, perelek i swiecidelek, a pewnie do tego i inne kleje beda potrzebne, inny lakier, blyszczacy a nie pol mat jaki ja mam..... :D :wink:

Mnie strasznie ciagnie do staroci, wiec na pewno przez jakis czas porobie cos w tym stylu.

 

Trzymaj sie, mloda mamo i ukochaj Maciusia od starej ciotki Żelki. :D

 

po pierwsze to jakas Ty stara ciotka :o :evil: :lol:

po drugie - tak jak pisała Depesia - jak to nikt nie pamięta??? :o wszyscy wiedzą że piękne krzyżyki wychodzą spod Twojej ręki i malunki również !

po trzecie - weselnicy wrócilii wczoraj wieczorem ;-) umęczeni bo 2 dni balowania i jazda z Przemysla do Wrocka :roll:

zdjęcie jest, ale takie razem z mloda parą :( nie ma samego obrazka :-?

ale postaram się coś wkleić i tak ;-)

po czwarte - Maciejek ukochany :-) potrafi śmiać się juz w głos i opowiada po swojemu - kochany jest !

pozdrawiamy cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia to bedziemy butelkowac jak przyjedziesz. :D :lol: :wink:

Zochna Ty druga bombki zamawiasz. Chyba czas zabrac sie do roboty bo rok szybko minie. :lol:

Ivo jak ja bym takiego smiechu i gaworzenia chetnie posluchala. :D :wink:

Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko w te chlodne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię bardzo proszę Żelko, żebyś przestała bajdurzyć w stylu: "przynajmniej tak ładne ja u ..."!! Robisz piękne rzeczy, czego przykładem są moje koniki i kufer, więc sama rozumiesz!!! Skup się, bo niedługo będę miała kasę na zegar :D :D

 

Pozdrowionka serdeczne zostawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zimno i pięknie jest na dworze, tylko w kominku napalić i po powrocie ze spaceru siadać do prac różnych ciekawych! :D

U mnie dzisiaj w planie szycie fartuszków na krzesła kuchenne. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTINKO1 napisalam Ci na pv.

Gosiek hej! Ja tez dawno nie bylam u Ciebie. Kiedy przeprowadzka?

Jezeli o decou chodzi, dzieki za pochwaly, chetnie cos zrobie, jesli bedzies chciala. To dotyczny takze froschi. :D Jeno musicie kupic wszystkie materialy i zaplacic za przesylke, bo bym zbankrutowala. :oops:

 

Trzymajcie kciuki, jutro jade ze Stefciem na kontrole do lekarza. :roll:

 

p.s. nowa strona jak dobrze, bo sie od razu otwiera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...