Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja to myślałam, że te serwetki i chusteczki to takie same sa jak te papierowe co to je na stole układamy do posiłków :oops: :lol:

A bo takie tez mozna. Jak najbardziej. Przykleja sie tylko ta ostatnia warstwe z wzorem.

Bardzo latwo robi sie serwetki ryzowe. One sa bardziej elastyczne, nie marszcza sie tyle co te "obiadowe". I nie dra sie tak. :roll:

Mi bardzo sie podobaja te ryzowe i papier ryzowy, bo maja w sobie takie zylki biale ktore widac jak sie przyklei. Powierzchnia nie jest taka rowna, ma swoja "skore", zyje, nie jest jak plastyk.

Uwielbiam jak reka przechodze po takim na przyklad zegarku i czuje pod reka te nierownosci.

W ogole w decoupage podobaja mi sie te wykonczenia pasta, "sniegiem", brokatem... Musze miec strukture. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NINIEJSZYM BAZAREK UWAŻAMY ZA OTWARTY .....

zamówienia i zamówionka na prezenty i prezenciki., rzeczy duże i małe MOŻNA SKŁADAĆ ....(na priv)

AKTUALNIE DOSTĘPNE TOWARY POWYŻEJ - FOTO+ MNÓSTWO INNYCH w zależności od pomysłowości ....

 

Aaaaaa i najwyżej właścicielka wątku mnie pogoni :roll: - bo to ,bez pytanka tak otwieram i i to nie swoje ...- A niech tam .....

CO MA BYĆ TO BĘDZIE :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Martina, ja nie wiem, chyba się narażasz... :lol:

 

Zeljcia, dobrze, że to jakoś jeszcze w granicach przyzwoitości się mieści z tym terminem wizyty, nie? :roll:

 

A ja lubię, jak mam gładki wzór. :p :lol:

Struktura jest fajna, ale gładki jeszcze lepszy. :lol:

Chciałabym nauczyć się takie gładziutkie butelki i słoiki robić. :oops:

Widziałam na blogu jednym - jak szkło są dalej po ozdobieniu, piękne. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTINA ma racje. Bazaerk otwarty, fotki u mnie w podpisie, te do kupienia maja nazwe DK. :D

Wlasnie jestem w trakcie uzgodnien za bombki AnSi. :D

 

Depeś kazdy lubi co innego. I dobrze. Jesli chcesz, to moge Ci na maila albo pv, napisac dokladnie jak robi sie te gladkie butelki. :D Daj tylko znac.

 

Pozdrowionka wszystkim. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięczność moja wielka będzie. :oops: :D

 

Galeria prac bardzo piękna, ja jednak proponuję Ci jeszcze pomyśleć o tym rozwiązaniu, co to kiedyś podawałam, możesz mieć taki osobny zupełnie swój blog. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljcia, tutaj masz wszystko:

https://www.blogger.com/start

 

To jest to miejsce, gdzie większość tych dekoratorsko - robótkowych blogów została założona. :D

Tam wszystko wyjaśnione jest, powinno być łatwo. 8) :D

 

Powodzenia!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oko mi zbielało :o , piękne rzeczy robisz Zeljko :D .

Jeno musicie kupic wszystkie materialy i zaplacic za przesylke, bo bym zbankrutowala.

Też z miłą chęcią coś bym zamówiła i kupić matriały kupię tylko nie wiem co mam kupić i gdzie :-? .

 

Chyba chciałabym mieć taki kuferek jak ma Braza, czy on już sprzedany?

można policytować :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia ja juz zalozylam jakis bolg, teraz nie wiem co z tym fantem dalej robic. :lol:

Soncia, kuferek brazi, to juz brazi jest. :lol: Moge taki zrobic, pewnie ze tak. Pogadamy na pv. :wink: Moze wybierzesz tez inne wzorki aby byl unikatowy. :D :wink:

Stylistyka moze zostac taka sama. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...