Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jak ja mam taką starą walizkę to z niej też się da zrobić takie cudo?

 

Zeljka nam się objawiła z nowym talentem! I darzę Ją niezmiennym podziwem za wszystko co robi :oops:

ale... mam i ja taką tekturową walizkę, która z pewnością pamięta czasy wojny (jakże chciałabym znać jej historię) i nie odważyłabym się okleić jej choćby najpiękniejszym wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią tego, co dla kogo ważne i jak pamiętać. :wink:

Oklejona walizka może okazać się przepięknym gadżetem i nie tylko będzie przypominać, ale i będzie na honorowym miejscu - bo będzie piękna. :D

 

Zeljcia, Ty popatrz, tam lepsze są dla Ciebie te blogi, lepsze... 8) :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko jak będziesz chciała cos obklejać to się dogadamy, a ta walizę zostaw, zostaw, jak widać na niej historie to bardziej wartościowa jest.

Depsia masz racje musze inne miejsce znaleźć, tam sie nie umiem obracać.

MARTINKO Ty nic nie kombinuj, bo ja za darmo nic nie chce a na razie kupować niczego nie bardzo mogę.

I lepiej dawaj adres gdzie mam przesłać To Coś. Nie cierpię mieć długów. :roll:

Marudna dziś jestem, a usprawiedliwienia na to nie mam, no chyba, ze to, żem babom sie liczy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A ja lubię, jak mam gładki wzór. :p :lol:

Struktura jest fajna, ale gładki jeszcze lepszy. :lol:

...

Żelko - w sumie ja tez wole gladsze - to moze tak bez tego strukturalnego sniegu te moje bomby by byly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobie jak sobie zyczysz. :D

Ja, z kolei z tych co lubia jak bombki sa bombowe, im wiecej na nich brokatu i cudow, tym lepiej.... Choc, kurka..., tez mam raczej proste... :lol: Ale z brokatem. :D

Brokat jak nabardziej -powinien byc :) Lubie jak sie srebrzy :) Takie gladkie posypane srebrnym brokacikiem, jakby oszronione. Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze czy u nas w Empiku znajde, jak co to kupie srebrny. Choc ten nasz, co mam tu najblizej, to taki srednio zaopatrzony. Ostatnio nie bylo nawet filcu. :roll: A z serwetek ryzowych to mieli tylko dwa wzory i kilka serwetek. :roll:

Ale brokatu nie szukalam, wiec moze bedzie. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam jeszcze napisać, ze mnie ostatnio tutaj poganiają.

Martinka mnie pogania abym decoupagowala i przyjmowała zlecenia.

Depsia mnie pogania abym bloga założyła.

No i ja im ulegam. :roll:

Chce powiedzieć, ze jak wszyscy, to babcia tez. Zaczęłam pisać bloga. Ciekawe czy nie skończy sie to tak samo jak z dziennikiem budowy? 8)

Baby to jednak są.., jak pogoda.., a ja z tej upierdliwej pogody najwięcej wzięłam..., chyba...

To znaczy poza Martina i Depsia, bo One to juz..., szkoda gadać. 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...