Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Depes, hej Ivo!

No przykro mi, ze teraz kazdy musi tego kwitka szukac, ta fundacja w tym roku, to mnie rozczarowala...

Dzwonilam do nich i powiedzialam, ze w ten sposob zrazaja ludzi do siebie, jesli potem kazdy musi szukac papierow aby dowiedziec sie czy wplata dotarla...

Zrozumiem jesli w tym roku juz wybierzecie kogos innego.

 

Dzieki, ze piszecie, ze bloga da sie czytac. Nawet nie chodzi mi tylko o pisownie, tylko zastanawiam sie, czy ktos chce cos takiego czytac, czy nie nudno, za malo obrazkow.. :lol:

 

Caluje wszystkich i dziekuje za wszystko, za wsparcie, za wiare i najwiecej za zaufanie.... Dzieki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka - Ty tak do serca za bardzo nie bierz , jak mawiała Danuta Stenka w Bożej Podszewce :)

To nie o brak zaufania idzie - tylko bardziej o to chyba, że jak już ktoś od siebie da coś więcej to chciałby się poczuć doceniony . No i miło jest też wiedzieć o radości obdarowanych - żeby poczuć radość obdarowywania. No wiesz jak to jest - jak dajesz komuś prezent to lubisz jak go przy Tobie rozpakuje i się z niego ucieszy :D To mi się całkiem po ludzku normalne wydaje - także Ty sobie tu zmartwień nie wymyślaj i wiary w ludzi nie trać :)

Poza tym - ludzie się wzajemnie nakręcają pozytywnie - ale negatywnie też i tak już potem siup leci ..

To idę bloga poczytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzis i za to zla jestem na Fundacje. :evil:

 

A zobaczymy co i jak, czekam wciaz na kontrole. Moze w sobote bedzie, to powiem.

Dlugi to proces i ciezki, zwlaszcza teraz zima kiedy wszystkie kosci bola..., ale musimy dac rady.

 

Aniu a jak u Was? Jak mieszka sie w domku, jak zdrowko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na sobotę. Jakbym sie nie odezwała to nie znaczy że mnie nie było. Bywam, ale się nie loguję :wink:

A u nas.....hm...mieszka się świetnie, czuję się tak jakbym tu całe życie mieszkała. A zdrówko...cóż ....raz lepiej raz gorzej, ale staram się nie narzekać, choć kręgosłup coraz częściej odmawia współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowe rozliczenia, ludzie pytaja (dziekuje za pamiec)

 

1% podatku dla mojego Stefka

 

nazwa OPP - Fundacja dzieciom "Zdązyć z pomocą" (dla dziecka nr 267 Stefan Jasiński)

numer KRS - 0000037904

 

Przenoszę na nową stronę. Kazali mi przypomnieć, ze ten numer dziecka, co to u gory podaje razem z imieniem i nazwyskiem, jest konieczny :wink:

 

dostałam od Fundacji, że tak trzeba wypełnić

Punkt 124. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

Punkt 125. Numer KRS 0000037904

Punkt 128. Jasiński Stefan (267)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Depes, hej Ivo!

No przykro mi, ze teraz kazdy musi tego kwitka szukac, ta fundacja w tym roku, to mnie rozczarowala...

Dzwonilam do nich i powiedzialam, ze w ten sposob zrazaja ludzi do siebie, jesli potem kazdy musi szukac papierow aby dowiedziec sie czy wplata dotarla...

Zrozumiem jesli w tym roku juz wybierzecie kogos innego.

no chyba zwariowalaś :o :roll:

nic nas nie wyprowadzi z równowagi :lol:

odnalazlam się na pozycji 22 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...