Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Podaje kwoty wplat 1%. Niestety musze podawac kwoty, bo nie dali nam informacji jaka kwota jest od jakiego US, o co jestem bardzo zla na Fundacje, ale...

Tutaj sa kwoty jakie mam:

 

1 18,10 zł

2 3,60 zł

3 410,70 zł

4 49,90 zł

5 8,80 zł

6 6,80 zł

7 43,30 zł

8 433,10 zł

9 60,70 zł

10 53,40 zł

11 32,40 zł

12 27,90 zł

13 20,00 zł

14 33,00 zł

15 15,30 zł

17 52,30 zł

18 236,60 zł

20 5,80 zł

21 19,80 zł

24 324,70 zł

25 42,10 zł

26 17,20 zł

27 515,00 zł

28 71,90 zł

29 65,80 zł

30 47,60 zł

31 132,00 zł

32 51,00 zł

 

Nie musicie się zgłaszać, jeśli się odnajdziecie. Nie ma takiego obowiązku. :wink:

 

Proszę jednak o zgłaszanie się, jeśli nie ma Was na liście, bo wtedy musze w Fundacji drążyć, co się stało z wpłatą.

Jeśli się odnajdziecie na liście i chcecie mi dać znać, to możecie. Ale nie potrzebuje wiedzieć, na jakim miejscu się ktoś z Was odnalazł.

 

Lista jest właściwie tylko dla Waszej zwrotnej informacji, czy Wasz 1% dotarł tam gdzie chcieliście.

 

Dziekuje jeszcze raz wszystkim za wplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

matko, gdzie ty mieszkasz ? :o wysłalam je 2.01 :o

A to szybko poszlo jak na poczte. Musialo jechac besposrednio. :lol:

Moja tesciowa wyslala nam kartke Swiateczna z Bydgoszczy 14, grudnia a dotarla do nas 6 stycznia. :D Po drodze :o byla w Koszalinie. :lol:

Wiem bo z tylu jest pieczatka za data: Koszalin 21. 12. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie chciało mnie dzisiaj zalogować i nie mogłam komenta napisać na blogu. Zaraz spróbuję jeszcze raz.

Dobrze, że dotarła płytka, zaczynałam się martwić. :wink:

Jak mogę prosić - z motywem aronii ta flaszka, albo chociaż z napisem "Nalewka"... :oops:

Bez cracka, dobrze? :wink:

 

Dziękować serdecznie, oczywiście jak będzie czas i siły to rób, a nie na hurrrra. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, aleś nahaftowała, kochana! :o

Nasiedziałaś się na pewno mnóstwo godzin, ale efekt - imponujący, gratuluję! :D

 

ano nasiedziałam ;-) całe 2 miesiące, oczywiście na tyle ile mi Maciejek pozwalał ;-) a ostatni tydzień to już było do 1-2 w nocy :o :roll:

bo stwierdziłam że podgonię przez święta ale miałam cały tydzień gości i tak schodziło 8) i potem na łapu-capu końcówka...i w ostatni dzień oprawianie...dobrze że mam takie zaprzyjaźnione miejsce więc mi w 1 dzień w Sylwestra oprawili 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeść! :D

 

Pisałaś, że już wiesz z tą aronią, więc nie będe wyjaśniać. :wink:

Jak tam Stefek w ogóle? I co słychać w kwestii terminu wizyty u lekarza?

Bo wiesz, my tu myślimy o Was. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasza, ze 24.02.

Az tyle trzeba czekac..., albo do Poznania jechac... :roll: Zobacze, moze uda mi sie do rehabilitantki chociaz dostac..., cos ostatnio trudno z tym tez... :roll:

No nic, wiem co mam robic, jeno wolalabym aby ktos zerknal fachowym okiem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze...troche wygodnicki ten lekarz. Jest co prawda zima- ale w koncu styczen mamy, a i drogi sa przejezdne. Moj S. to co tydzien do Warszawy i z powrotem jezdzi i problemu nie ma :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...