Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miki kochana - sa przesliczne :) Takie, jakie wlasnie mialy byc. Bez zadnych obrazkow :) :)Barrdzo bardzo dziekuje. Na pewno jak tylko dojada -zaraz sobie powiesze. To nic , ze choinki juz nie mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, widzisz Miki, tak sie martwilas. Ja od razu wiedzialam, ze beda piekne. Pewnie kiedys jeszcze zamowienie na kolejne zloze :) :) Ja ci od razu radze fabryke bombek zalozyc. Przez caly rok nadziergasz roznych - i z obrazkami i bez -w pudeleczka w komplety popakujesz i do sprzedazy wystawisz. Kolejki beda -zobaczysz - a ja wszystkie szare czarne, moze tez błyszczace biale i fioletowe wykupie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, ze Wam sie podoba. :p

Styropianowe jednak nie sa bardzo gladkie. Trzeba przykryc strukture styropianu, i dlatego farby naklada sie duzo i gesto, co daje troche taki efekt porowaty, ale nie styropianowy.

Kupialam pare dni temu w empiku duze styropianowe, maja 10cm. Te sa troche lepsze, bo styropian bardziej gladki i nie odpadaja mu te kulki z ktorych jest "ulepiony".

Do decoupage z obrazkami zdecydowanie lepsze beda plastykowe, lub szklane.

Te ktore kupilam zrobilam z obrazkami, ale musialam wszystkie zrobic na spekaniach, bo nawet trzy razy pomalowana bombka styropianowa nie chciala byc gladka i nie dalo sie przykryc tego styropianu.

Teraz jak jest krack-spekania, to juz da sie to przyjac jako bombke. Jednak jesli bombki maja byc gladkie, to tylko plastyk lub szklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Butelka z dawnych czasow, nie pamietam kto nia przesiaknal. :lol:

Bombki duze, 10 cm, nowe dokupilam i bede robic, jak mnie przestanie mdlic na widok pedzla i gabki. :lol:

Depsia ten aniolek to Twoja serwetka. A na tej innej sa reniferki od froschi. :D

Mam zamiar zrobic tez bombki wsazkowe.

Moze do Swiat sie wyrobie. :wink:

p.s. powinnam jajka robic a nie bombki :lol:

p.p.s. dzis caly dzien mysle o an.i. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, co to sa bombki wsazkowe? Moze ja tez takie chce? :) Czy te moje tez sa 10 cm - bo juz nie pamietam :oops: :oops:

 

Co u an.i? - bardzo lubie ja czytac, ale jakos dlugo ostatnio Jej nie ma :( Po minie Twojej wnioskuje, ze cos nie tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaponialam napisac, ze Twoje bombki tez sa bardzo ladne (chociaz z obrazkami :) :) ) Najbardziej podoba mi sie ta na force pod butelka, obok tej z czerwonym :) :) Ale precyzyjnie opisalam, co? :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, co to sa bombki wsazkowe? Moze ja tez takie chce? :) Czy te moje tez sa 10 cm - bo juz nie pamietam :oops: :oops:

 

Co u an.i? - bardzo lubie ja czytac, ale jakos dlugo ostatnio Jej nie ma :( Po minie Twojej wnioskuje, ze cos nie tak :(

 

:lol: :lol: :lol:

To na przyklad takie

http://www.bazardekoracji.pl/Bombka-wstazkowa-cinfo-pol-40.html

 

an.i miala zawal. Nie dlugo do nas wroci, na szczescie, ale zla jestem na tego faceta, ze ja tak zalatwil. :( I wszystko przez babe. Brrr.

Wiem, ze to zycie i ze tak bywa, ale szkoda mi kobitki bo to dobra dusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O rany, ale slicznosci :) Jakby tak srebrno czarne wyczarowac? - Pmysle przed kolejnymi swietami :)

 

A tak powaznie - Żelko - jak juz znowu bedziesz moga patrzec na pedzel i gabke- to zamowie u Ciebie kolejne 4 bombki srebrne, ale...10 cm. Nie speszy sie wcale - daj tylko znac, jak bedziesz naprawde miala czas i checi i sily do kolejnego zamowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...