Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mayland, aka, dzieki.

Aka, na razie nie wystawiam. Sama nie wiem, może powinnam... :roll:

A tutaj jest moja pierwsza bombka wstazeczkowa. Troche sie nameczylam i nie do konca jest wszystko precyzyjnie zrobione, ale ucze sie dopiero. :p :wink:

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC09256.jpg?t=1264758839

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. :p

Ja nie bardzo wiem, wciąż myślę, czy mi sie zapal po prostu nie skończy. Na razie to jest dla mnie nowe i ciekawe, cieszę sie z każdej zrobionej rzeczy i myślę też, że mam, w związku z tym, do tego wszystkiego mało krytyczne podejście. :D :wink:

A do sprzedaży jakiejś, to trzeba by trochę ochłonąć, trochę nabić więcej wprawy i powagi.., a ja to bardziej, jako "ratunek psychiczny” traktuje niż jako przyszłe poważne zajecie.

Trochę w tym odpoczywam, trochę nabieram szacunku dla siebie samej jak słyszę, że komuś sie podoba to, co zrobiłam.., ale na razie na nic więcej nie mam odwagi i chyba sil też nie...

Może z czasem kto wie, ale nic nie planuje, bo również dobrze mogę całkiem skończyć ta przygodę. :p Bo chyba na razie to właśnie tym jest, niczym więcej.

Ale oczywiście cieszy mnie strasznie, że coś z tego się podoba, bo wtedy wiem, że może jednak się udało a nie tylko mi się tak wydaje. :wink:

Buziaki zostawiam i lece odpoczywać bo mnie znowu dorwała jakaś słabość. :roll: Może kleju sie nawąchałam... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to piec Ci nie działa? :o

Już działa, na szczęście mąż w domu od wczoraj a dziś wysiadło. :roll: Trochę trzeba było naprawiać, oczyszczać i takie tam.., męskie sprawy.., bo ja nie wiem nawet czy udało by mi sie odkręcić co nieco, co trzeba było...., pomijając fakt, że wątpię abym nawet przy instruktarzu telefonicznym od fachowca (tak jak miał mąż) odnalazła na piecu te wszystkie części. :lol:

Ale mąż dzielnie wałczył i juz znowu mam cieplutko. Ale strachu mi napędził, bo ja sie zimna boje jak choroby i wojny... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to napewno kleju wina!!! Jak nic...... :p :p :p

Żelka jak sie nie weźmiesz za siebie to ciotke Nefer na Ciebie naśle. Zawsze Jej pomoc skutkowała 8) :evil: Jak Cie do pionu nie postawi to moze sie choc razem napijecie :lol:

Jade jutro do lekarza. Choc mi to wyglada na przewlekle zmeczenie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, kochana, Ty jedź, koniecznie!

I potem słuchaj doktora, rób, co każe i bierz grzecznie lekarstwa.

Ja jutro do Ciebie zadzwonie wieczorkiem i sprawdzę, czy grzeczna jesteś. :wink: :lol:

 

Pudełko - przepiękne!!! :o :o :o

Normalnie aż zazdrość mnie skręca. :oops:

Kurczę, w życiu bym nie zrobiła czegoś tak pięknego.

Zeljcia - Ty naprawde chyba powinnaś trochę rozwijać ten swój talent, bo szkoda byłoby. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żelcia , ślicznie Ci wyszło pudełeczko

miałaś dbać o siebie - obiecałaś :evil:

kiedyś naprawdę nakopie ci do życi ....bez kitu a Frosch mi jeszcze pomoże :evil: :evil: :evil:

 

Haga mówisz.... :o :roll: ...zakodowałam :D dziekówka ...cmok cmok :D

 

a widzialas? marjucha też mnie lubi 8) :o :lol: :lol:

 

A kto by Ciebie nie lubił, babo kochana! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żelcia , ślicznie Ci wyszło pudełeczko

miałaś dbać o siebie - obiecałaś :evil:

kiedyś naprawdę nakopie ci do życi ....bez kitu a Frosch mi jeszcze pomoże :evil: :evil: :evil:

 

Haga mówisz.... :o :roll: ...zakodowałam :D dziekówka ...cmok cmok :D

 

a widzialas? marjucha też mnie lubi 8) :o :lol: :lol:

 

A kto by Ciebie nie lubił, babo kochana! :wink: :D

pewnie ktos by sie znalazl :roll:

na bank nie cierpi mnie partnerka mojego bylego :p .....i byla mojego obecnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...