Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry! :D

My na wyjeździe, bardzo nam tutaj dobrze, więc przyszłam pozdrówka i buziaki zostawić. :D

I nie, że tylko służbowo jadę, tylko akurat wtedy jest okazja. :p

A Ty drugi rok już jedziesz. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, ja już ostrzę pazurki na Twój przepiękny chustecznik i będę o niego walczyć na licytacji.

Córka w kwietniu ma urodziny, będzie pasował do jej pokoju, buziaki i życzenia zdrówka całej Rodzince :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogbog i Amtlo dziekuje za serduszka. :D

Tolu no jesli Ty masz zamiar startowac do serwetnika, to chyba mi sie udal. :D :lol: Ciesze sie bardzo.

Buziaki! :p

p.s. Ja ostatnio, chyba z przemenczenia zapominam jak stary czlowiek. :roll: Dzis zapomnialam mleko wylaczac i jak zapachnialo to zdalam sobie sprawy, ze chyba jednak.., nie wylaczylam. A taka byla pewna. :-?

Kurcze abym cos gorszego nie zmodzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko będę startować, ale zamierzam wygrać :D

Ja wczoraj gulasz przypaliłam...a taki dobry był, z grzybkami suszonymi, zapach spalenizny cały wieczór czuć było w domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek.

I nie chwalcie się, że sklerozę macie, Sołtysa i tak nie przebijecie.

Jak Młody był mały, to Sołtys pojechał dzieciaka odwieźć do szkoły, tylko, że dziecko zostało na podwórku, bo tata pojechał nie czekając i pod szkołą zauważył, że dziecka w samochodzie nie ma... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołtysowy nagroda sie należy za to. Ja nie mogę, dziecko zapomniał. :lol: A nie wygląda na to. :D :wink:

Aga, Ni mam weny do pisania... Chciałam napisać - Zima spieprzaj stąd.., ale to chyba nie wypada... :lol:

No i jakoś ostatnio to tylko o Tomku mogę myśleć... :roll:

maylandcia Ty sie do nas starych nie wpychaj z ta skleroza, bo jak dziecko zapomnisz urodzić to będziesz lepsza od Sołtysa. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo weszło, samo wyjdzie? :lol:

 

Ludzie mam dosyc tej zimy. Meza znowu nie ma w domu i musze odsniezac. :-? :-? :-?

 

Aha, Mohag cos takiego znalazlam i zamowie dla Stefka. Jak nie teraz, to moze z czasem zaakceptuje, po malu, po malu... :roll:

http://www.sklep.educarium.pl/educarium.php?section=2&kategoria=10&subkategoria=57&produkt=1654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

To Mayland będzie się rozmnażać? :o :D :D :D

Idę zaraz do niej czytać. :D

Zima na pewno sobie pójdzie, byle powolo, bo jak się to wszystko naraz roztopi, to katastrofa będzie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...