Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eeeee, ja nie wykupię, bo też cienko u mnie z kasą... :lol:

Może kiedyś sobie takie uszyję. :p

Teraz myślę o dokończeniu pewnego haftu, który już skokami od kilku lat męczę. :lol:

Taka serweta z motywami morskimi, w sumie już nie tak wiele mi zostało do zrobienia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Po dwodniowej migrenie. Lekko rozdygotana ale zyje. :lol:

A kiedys sie bylo mlodym..... :lol:

A Ty ciotka kiedy sie wybierasz na te targi? Musze posprzatac, bo pokoj goscinny, to magazyn. :-? Nic nie pytaj, faceci maja rozne pomysly... :evil: No i kadry dwie musze kupic, bo az wstyd, ze gosci swoje przywoza.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Mama teraz wzięła się za robótki ręczne. Szydełkuje i frywolitkuje śliczne serwety i serwetki, poszewki na poduszki i nawet przymierza się do jakiejś firanki dla mnie :lol:

 

Ufff, to się cieszę Żelko, bo te Twoje wyroby przecudne są po prostu! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie spiesz tak z tym sprzątaniem, bo w tym roku to my na te targi nie jedziemy, to za droga i za daleka impreza.

Przyjadę, ale na swoje walne zebranie federacyjne, a kiedy ono będzie, to jeszcze nawet nie wiem.

I zapewne przyjadę jakimś pociągiem sama, bo co mam Pawła autem ciągnąć na kilkugodzinne zebranie, więc wystarczy, że jakiś śpiwór masz i będzie absolutnie OK.

I jak przyjadę, to nigdzie nie będę łazić, tylko 2 dni Tobie tę skołataną głowę jeszcze zawracać. :oops:

 

Też się wczoraj fatalnie czułam, okropne zawroty głowy miałam. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej depeesia :D

gdzie żelka?

czy wszystko u niej aby ok ? :roll: :roll: :roll:

 

mam nadzieję ,że dostała zamówione przez siebie gęsie wydmuszki i serwetkuje je

moje też juz doszły ale.....boję się ich :o

narazie 3 szt zafarbowałam i od 3 dni tylko się im przyglądam i zastanawiam jak do nich podejść :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pewne problemy z dostępem do neta... :-?

 

Kazała wszystkich serdecznie bardzo uściskać i pozdrowić, jak już się uda, to się odezwie.

Ale nie wiadomo, kiedy się uda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja jestem i będę zaglądać przed południem, od czasu do czasu. :roll:

 

Jajka dostałam, ale najpierw musiałam ich ze 4 razy dobrze umyć w środku, bo trochę pachniały, jak zepsute jajka. :-?

Teraz tak jak froschia nie wiem co dalej z nimi robić.

 

Uszyłam też dwa króliki Tildy. Jednak. :lol: Ze jakiś starych ubrań.

Własnymi łapami i całkowicie ręcznie, bo maszyny nie mam. Ma mąż, ale nie chce jego rzeczy dotykać. Dałam sobie rady i bez tego cuda techniki. A satysfakcja, ze nie jestem od kogoś zależna, jest bezcenna. :lol:

 

No niestety Internet nie mój, więc, nie chce łaski nadużywać. Dlatego będę rzadziej, ale będę, będę… :wink:

 

Wy przecież wiecie, ze jesteście moimi jedynymi kumplami w tym kraju. Do nikogo innego i tak nie mam gęby odtworzyć, wiec.., sami wiecie... :wink:

Trzymajcie sie cieplutko. Odezwę się. Buziaki dla wszystkich.

 

p.s. Może na bloga cos skrobnę, za jakiś czas... Zobaczę jak mi sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...