Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, z pomocą innych co juz wiedzą co i jak, na prawdę da sie to strawić. Ja już widzę plusy. :D

Nie wiem jeszcze do czego służy to "dodawanie do znajomych", ale domyslam się, że wtedyk można, na przykład innym co nie są "znajomy" ograniczyć dostęp do wysyłania nam wiadomości na skrzynkę, bo widziałam, że jest taka opcja w ustawieniach... Jeśli jeszcze do czegoś, to proszę dać mi znać. ;)

Ja myślę, że z czasem jak wszystko będzie szybciej pracowało i nauczymy sie korzystać z tych nowości, to już zapomnimy o tym starym forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem znowu jestem "Dobrym duszkiem", hehe...

Melduje, ze znajomych odnalazlam.., duzo.., takich co to od ponad 17 lat sladu nie bylo.... Jesooo, jakby czesc mnie powrocila....

A tak w ogole, serwetnik jakis robie..., jeszcze nie wiem jaki..., moze taki sam co dla Tomka Komtura poszedl...

No to lecem, bo muszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaaak, teraz wiem, czemu Cie mało na fm ostatnimi czasy. ;)

Ale to dobrze, że odnalazłaś ludzi, że nagle wróciłaś do krainy dzieciństwa i młodości wczesnej. :D

Pogadaj z nimi, poopowiadajcie sobie, przypomnisz sobie własny język trochę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Żeleczko:)

 

Przemiłe są takie powroty do przeszłości....jak to dobrze, że mamy ten internet...

 

Muszę zameldowac, że procencik poszedł i mam nadzieję , że w tym roku trafi w Wasze ręce. Muszę napisać, że ze Stefkowej fundacji dostałam mailem, prośbę od innego rodzica. Czy to przypadek? Jednak najważniejsze, że tamte trafiły do potzrzebujacej osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...