Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Gosiek33 jest świetnym instruktorem od edycji tekstów;) Aby wstawiać buźki w tekście trzeba zmienić w zakładce: panel użytkownika ---> ustawienia zaawansowane ---> pozostałe opcje wybrać funkcję Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWYG

Jeśli idzie o zdjęcia - instruktażu może udzielić Zbigniew100 - ja jeszcze nie próbowałam! Nowość !!! można wstawiać zdjęcia bezpośrednio z kompa ;)[/Quote]

 

No i się czegoś pożytecznego dowiedziałam,dzięki! :wave:

Edytowane przez Anna Wiśniewska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A widzisz Słoneczko, coraz lepiej nam wszystkim idzie. Najgorzej było w ten dzień szokowaty.

:-)

Nie wiem czy ja mam wciąż tu coś pisać, nie ma po co do mnie zaglądać.., ale napiszę o Stefku, bo dziś byłam z nim na kontroli u naszej Pani Dr. od rehabilitacji, a wiem, że o Niego pytacie...

Jechałam do Ursynowa godzinę i 45 min, z czego większość czasu w korkach. Nogi cały czas pracowały, sprzęgło, hamulec, gaz, sprzegło, hamulec, gaz...

W pewnym momencie myślałam, że nie wytrzymam.., nie muszę chyba pisać, że kręgosłup mój biedny dostał popalić...

No ale, jestem zadowolona, bo u Stefka jest poprawa. Znowu wróciliśmy do tego co było przed poprzednim pogorszeniem.

Widać, Pani Dr. maila rację, że gorset nie trzymał. Teraz po doklejeniu tego czegoś, trzyma.

No i pracować mamy dalej ile sie tylko da, najmniej godzinę dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka - Ty wiesz, co ja myślę o takim gadaniu, jak Ty tu wyżej. :mad:

Doskonale wiesz, jaka jesteś nam potrzebna i jak czekamy, żebyś się odezwała.

Zabraniam tak mysleć.

I zabraniam się nie odzywać. ;)

I buziaki zostawiam i dziękuję bardzo za kciuki w czasie lotu, najwyraźniej mocno pomogły. :lol:

 

Bardzo się cieszę, że Stefek wrócił do poprzedniego stanu, tylko jak Ty będziesz go masować godzinę dziennie? :jawdrop:

Czy rehabilitantka jakaś albo ktoś będzie Ci pomagał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, rozliczyłam szwagra (pit) i 1% dla Stefka wpisałam :-) Mamę będę rozliczać jutro, to też wpiszę Stefka :-)

 

A Ty pisz i się nie przejmuj. Czytacze Twoich wpisów będą zawsze! Nawet w tak smutny czas...

Ogromnie się cieszę, że gorset daje poprawę.

Trzymajcie się dzielnie!

 

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobitki.

Jak bede miala cos, to powiem. ;-)

Na razie jakies mnie "nie gadanie" dopadlo.

Depeś ja caly czas Stefka rehabilituje godzine dziennie. Ostatnio z pomocą ketopromu, ale na szczescie Pani rehabilitantka wtedy zaczela przychodzic i mi przeszlo. Teraz Ona jest chora i czekam az wyzdrowieje. Bede musiala brac Ja z 10 dni w miesiacu abym ja mogla nabrac sil. Musimy sobie dawac rady, bo moj stefcio musi sie nam wyprostowac!!!!!!!

Aniu dziekujemy serdecznie! To z Waszych 1% mam tą pomoc dla siebie i Stefka! Dziekujemy wszystkim!!!!

Buziaki zostawiam wszystkim i lece odrobic zaleglosci w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siedze sobie na forum budowlanym juz od lat, tylko, ze tez od lat, wciaz glupoty jeno gadam, a nic nie buduje... Ale jak mowisz, bez Was sie nie da przebrnac przez dzien.... :-)

 

 

Kilka dni raptem mnie nie było ... łażę teraz i zaleglości nadrabiam ...a u Żelki mojej ... pierdoły jakieś :confused:

Ja ci powiem pierdoło co budujesz najlepiej

 

WIARĘ W CZŁOWIEKA ...

Dobry wieczór kcialam ino powiedzieć ... ale mnie sprowokowało :sick:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czemuś od 2 dni nijak nie moge zostawić komentarza na żadnym blogu z blogspota. :evil:

Nie pojawia mi się możliwość wyboru profilu, więc nie mogę się wpisać. :(

Może dzisiaj się uda, jak sygnał lepszy...

 

Buziaki, ciotka, dla Was!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...