Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesoo, maylandcia tylko Ty zdrowiej szybko!!!

Mnie dzis dopiero zaczyna brac.

Maz juz od kilku dni walczy (w pracy zlapal), tylko sie modle aby Stefka ominelo, bo on bez antybiotyku, zadnego przeziebienia w zyciu nie wyleczyl, a wtedy dlugo dochodzi do siebie i z rehabilitacja tez wtedy do tylu...

Jak ja nie lubie tych chorych, smarkatych chodzacych do pracy meza.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czisnek bierz, duzo pij, i weź echinaceę (jak poprosić w aptece o krople echinacea, to powinny być), to bardzo skuteczny środek, który pobudza organizm do walki z chorobą i pomaga w tym.

No i staraj się leżeć - ile możesz.

Buziaki i zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śmierdź sobie, ile wlezie! :lol2:

Kuruj się, kochana, zdrowiej, a my tutaj kciuki trzymamy.

I dalej nie mogę wpisać się na blogu Twoim. :mad:

Wybierz profil mówi i nie ma pola wyboru. :evil:

Na innych blogspotach z tą opcją tak samo.

Cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko, biore, az mnie mdli od tego, hehe... Dzis drugi dzien, wiec nic lepiej a nawet troche gorzej, ale to normalne... Bede zdrowadopiero za kilka dni... Na razie posmierdze czosnkiem...

No wiesz - to Ty bida jesteś. Jakbyś coś potrzebowała (jakieś zakupy, coś ) to daj znać - podlecę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeś, nie wiem czemu nie możesz sie wpisać na blogu . Szkoda.

Nefeć ja Cię chętnie tu zobacze, ale jak już zarażać nie będę. Na razie pocierpie w izolacji. ;-) Ale dziękuję za propozycje, milo wiedziec, ze czlowiek nie jest sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, też nie wiem, bardzo mnie to denerwuje, bo nie mogę na żadnym blogu komentarza zostawić, a chciałabym. :mad:

Nie wiem, co się stało. :(

Jak Twoje zdrówko dzisiaj, czy będzie już szło ku lepszemu?

Trzym się, kochana, twardo, walcz i zdrowiej szybko! Buziaki zostawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję, ale dawno nie byłam tak chora. Po dwóch dniach kataru, jakiego nie pamiętam, przestało lać z nosa a teraz pot się ze mnie leje. Wciąż się tylko przebieram, w dzień i w nocy.

 

 

Dostałam wczoraj antybiotyk i inne leki. Telepie mną cały czas, tak, że muszę dużo leżeć.

 

 

Ponieważ mąż wciąż w pracy, a ja nie chce przy Stefku za dużo chodzić, to aby nie być blisko Niego ale jednak moc mieć na Niego oko, w dzień a zwłaszcza w nocy (kiedy muszę nasłuchiwać jak oddycha, czy nie chrapie czasami, bo wtedy muszę lecieć przewracać Go na bok aby sie nie krztusił) to śpię w korytarzu.

 

 

Można by powiedzieć, że jestem na wakacjach, haha.

Dziś na szczęście wrócił mi apetyt. Jeno nie ma sił, aby coś dobrego ugotować. Teraz by się taki sąsiad Bramer przydał. ;-)

 

 

No nic, zbierać się trzeba i do zdrowia wracać. Buziaki Wam! Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to coś podobnego jak mnie złapało chyba. Ja juz 9 dzień a mówię nadal przez nos.

Współczuje Ci bardzo Żelka. Z jedzeniem nie pomogę :( Ja najszybciej co mogłam to robiłam makaron. Nawet sam, ugotowany i podsmazony na patelni z jajkiem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, dziewczynki moje, to niedobrze, że takieście chore. :(

Zeljciu, staraj się, walcz, mysl pozytywnie i zdrowiej szybko.

Duzo odpoczywaj (wiem, to trudne w Twojej sytuacji), leż, wygrzewaj się i bierz lekarstwa.

Mayland, zaraz idę do Ciebie, mam wiadomość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po woli dochodzę już do siebie ale Stefka gardło teraz duzo gorzej wygląda. Jutro jadę z nim do lekarza.

 

 

 

Znowu dostaję pytania odnośnie jednego procenta dla Stefka, wiec napiszę tutaj to co dostałam od Fundacji.

 

 

 

 

 

 

 

Aby przekazać 1% podatku na konkretnego Podopiecznego należy w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego wpisać kolejno:

 

 

Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

 

 

Numer KRS: 0000037904

 

 

W rubryce "Informacje uzupełniające" (PIT 28 - pozycja 133, PIT 36 - poz. 309, PIT 36L - poz. 109, PIT 37 - poz.128, PIT 38 - poz. 62, PIT 39 - poz.55) napisać: NAZWISKO I IMIĘ PODOPIECZNEGO (NUMER CZŁONKOWSKI) = U NAS TO BĘDZIE = Jasiński Stefan(267)

 

 

 

 

 

 

Dzięki wszystkim za pamięć o moim Stefku!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...