Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Florę bierzemy. Mi to sie antybiotyk skończył, ale dużo lepiej się nie czuję. Najgorsze są te bóle głowy. Codziennie i bez przerwy.... Ale wiem, miałam to juz kiedyś i to było od zatok....

Przez to wszystko Stefek ma przerwę w rehabilitacji. Niech to... Zmęczona juz jestem tym wszystkim i tą ciągła walką...

No nic, trzeba się trzymać. Trzeba.

W końcu w maju froschia bierze ślub, nie można chorować, bo trzeba będzie wypić za Ich zdrowie. ;-)

To lecę, walnąć piąstka w stół, to przynajmniej mi się ośrodek bólu przeniesie na chwile.

Dzięki, że jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czułam to , czułam !!!!

wiedziałam , że ktoś o mnie pisze i weszłam na forum

przepraszam , że nie wiedziałam o Twojej ostatniej chorobie :(

szybko nadrabiam obfitym pluciem tfu tfu tfu tfuuuuu tfffuuuuuuu.....

Zycze szybkiego powrotu do formy

my , sześćdziewiątki ;) nie poddajemy się , prawda?

nie zapominaj nigdy o tym , proszę :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co to?! Wchodzę a tu naplute! Hi,hi,hi.....

No, no, Panna Młoda mnie odwiedziła, to ja też od razu czuję się lepiej.... Jesoo froschia Ty musisz miec coś extra, że w tym wieku ślub bierzesz! Mnie to by juz nikt nie chciał. :-))))))

mayladzia bedziemy sie trzymać. Właśnie wczoraj sie pocieszałam, że Ty też w 9 dniu miałaś jeszcze nos zatkany. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzdrowiejesz, kochana, na pewno wyzdrowiejesz, tylko czasu Ci trzeba i spokoju. :D

Modle się za Was, żebyście wszyscy zdrowi byłi.

Buziaki!!! :D

Edytowane przez DPS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co to?! Wchodzę a tu naplute! Hi,hi,hi.....

No, no, Panna Młoda mnie odwiedziła, to ja też od razu czuję się lepiej.... Jesoo froschia Ty musisz miec coś extra, że w tym wieku ślub bierzesz! Mnie to by juz nikt nie chciał. :-))))))

 

sorry, powycieram :oops:

a mam , mam.............psa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juhu!

Żyjemy. Wciaz walczymy. stefka teraz nie zle telepie.To jakies paskudztwo okropniste!!! Ja tylko mysle o tym, ze kiedys to bedzie za nami....

Buziaki i trzymajcie sie zdrowo!!! Dziekuje za troske. Dodajecie mi sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie, chyba jakiś bonus od losu dostajemy bo zazwyczaj katar trwa 7 dni :D

 

oj nie 7 dni, tylko 6 tygodni, przynajmniej u mnie.

Nos zatkany, śluzówka obrzęknięta, oczy swędzą, opryszczka boli, a drzewa pylą i ani myślą przestać.

Żelka, trzymam mocno za Wasze zdrowie, niech wróci i żebyście już o choróbskach zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mloda.ekrakow.pl/%21ola/termometr.gif Leczcie się chorowitki, tak jak kiedyś już u Żelki pisałam, ale że jest Was więcej, to przypomnę:

 

Uderzajcie się piąstką w mostek, krótko i mocno (z czuciem ;)), 10 razy co 1 sekundę.

I tak 3 razy dziennie.

Po każdym takim uderzeniu poczujecie jak ciepło rozchodzi się promieniście od mostka.

I o to właśnie chodzi. Dostarczacie organizmowi energii z zewnątrz, co wspomaga leczenie wszelkich dolegliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donoszę, że nochol sie odetkał. :-)

Sądzę, że to zasługa Flixonase. To taki aerozol który bardzo pomaga jak śluzówka jest spułchnięta. Niestety zanim zacznie dobrze działać , to trzeba 10 dni używać, ale pomaga na długo. Zwłaszcza jak calą buteleczkę się zużyje do końca. Na moje zatoki, to najlepszy lek.

Stefcio dzis też juz weselszy, choc trochę to jeszcze potrwa.

Jeszcze raz dzięki za wsparcie! ;-)

p.s. Słoneczko dobrze, że przypomniałaś mi o magnezie, bo jak zaczęłam brac, łeb przestał boleć. Ja zapomniałam, że jak dużo przeciwbólowych sie bierze, że trzeba uzupełniac magnez i potas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...