Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Młoda - znaczy, że ja to ta stara baba ze wsi? ;)

Bo chyba nie Ty, kochaniutka...? :lol:

 

Maylandziu - mnie nie rusza, ale dzieciaka, wychowanego na wsi, który czasem miewa poczucie zagubienia w mieście i jest niepewny swego - takiego dzieciaka rusza.

Ale to tylko tak mi sie przypomniało, ja bym swojej wsi za nic nie oddała, miasto to na pewno nie dla mnie, choć w mieście się urodziłam i wychowałam.

 

Zeljcia - jak zdrówko, hę? Poprawia się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś massakra, wieje, zimno i buro, a jutro ma być jeszcze gorzej, bo cały dzień ma lać :eek: Zobaczymy...

A tak w ogóle to mam problem z zalogowaniem się Żelciu u Ciebie na blogu i nic nie mogę tam napisać :bash:

Tutaj więc Ci napiszę, że poczułam się bardzo wyróżniona, gdy zobaczyłam na Twoim zacnym blogu zdjęcia ptaszków, które wiszą u mnie w salonie na firance :yes::yes::yes: Są śliczne!!!! :yes::yes::yes:

 

Bardzo cieplutko Cię pozdrawiam i mam nadzieję, że ze zdrówkiem u Ciebie dobrze!

 

:hug:

 

Aaaa, i mam coś na dobry humor dla Ciebie, ale to za chwilę, bo kwestie techniczne, sama rozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Wam z pięknej, deszczowej wsi Warszawskiej! ;)Ah jak tu pięknie, opisać się nie da. :D

Deszczyk sobie spokojnie siąpi już od kilku dni. Trawa nowa na działce pięknie rośnie.., temu kto se posiał, a kto nie posiał, wiadomo. ;)

Mamy nową atrakcję na drodze dojazdowej w postaci jeziora, no dobra upiększam trochę, kałuży.., ale za to zacnej, bo na długość dwóch działek, z czego jedna nasza. :D

Gumowcuf nie mom, ale i tak by się pięknie dało w kałuże popluskać jakby ktoś chciał, a wiadomo kto nie chce.

No i co tam jeszcze, aha garnek przypaliłam, bo pusty postawiłam na palniku, który sam się nie wyłącza, a kto nie wyłączył wiadomo. :cool:

Całe szczęście, że pachniało pieczonymi ziemniakami i mózg tą informację odebrał. Co prawda najpierw odebrał, że to u sąsiadów, ale potem sobie przypomniał, że przecież.., pisać dalej nie trzeba, bo wiadomo…

No to teraz przytulę po długiej przerwie sure i Anie, a resztę stałych bywalcuf też przytulę, bo siem jeszcze obrażom. ;)

Aniu Chlopaki Twoje, wiadomo, cudne! Dziękuję Ci za to, że się dzielisz swoim szczęściem.

Poprzednie zimowe zdjęcia mam nawet na komputerze zapisane i od czasu do czasu podglądam uśmiechnięte piszczydła.

A teraz całuję wszystkich i lecę do mojego raju ziemskiego, gdzie tak dobrze, jeno czasami o tym zapominam…

Cmok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mam problem z zalogowaniem się Żelciu u Ciebie na blogu i nic nie mogę tam napisać :bash:

 

Ha, więc nie jestem jedyna!!!

Ja już i konto gmail utworzyłam, i zapisałam się jako obserwator bloga - nic nie pomaga. :(

Zeljcia, a weźże Ty zapytaj Elisse na "Utkane z marzeń" jak to sie robi, żeby mieć takie okno komentarzy jak ona - tam mozna bez problemu... ;)

 

Buziaki!

A [ptaszki przepiękne są i w ogóle - słodkie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to wszystko najlepszego dla Tomka!!!

Czekam od kilku minut aby otworzyć twoje komentarze, dlatego na wszelki wypadek pisze tutaj, bo to juz otwarte!

 

Depeś zobaczę, ale ja słabo sie znam na tym blogowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś nawet znalazłam, kiedyś wkleje, jak dostane sie do aparatu.

U nas troche przestalo padać ale wciaz jest zagrozenie.

Zal mi tych ludzi na poludniu. Pewnie chcieli by wszyscy miec moja "wielka kaluze" zamiast tego co maja. Moj Boze, straszne to, ze nic na to nie moga poradzic.

 

A froschia jutro ma Ślub. Trzymam kciuki za pogode!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dostawaj się do aparatu, dostawaj! :D

Bo wiesz, mnie ciekawość zżera. ;)

 

Frosia ma trudniej trochę z tym ślubem, ale oni się tak kochają, że żadne przeszkody im niestraszne, nawet takie. D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...