Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Jak się ma 15 lat, to się jest smarkaczem i nie ma się pojęcia o świecie, a zwłąszcza o tym, kto jest stary, a kto nie! :D

nie gadać mi tu o starych babach, bo ja starsza od Ciebie jestem, to znaczy co - nie żyję??? :eek: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękne rzeczy pokazałaś znowu na blogu Zeljcia, po prostu tak piękne, że nie wiem, jak Ty to wymyślasz! :D

 

A co do tego, że człowiek nie rodzi się zły - to prawda, ale też nie rodzi się dobry. Rodzi się... nijaki. Jeśli jest źle traktowany, spotyka go krzywda, to uczy się, że trzeba takim właśnie być, jak ci, którzy go krzywdzą, żeby wśród nich przetrwać.

I potem już zostaje, taki skrzywiony.

Dzieci są okrutne własnie dlatego, że jeszcze nie mają umiejętności empatii, wczucia się w czyjąś sytuację, nie potrafią sobie wyobrazić czyjejś krzywdy, nie są na tyle dojrzałe.

I tak naprawdę mnóstwo, wszystko właściwie, zależy od tego, jak będą te dzieci wychowywane, czy wychowa je dobry, ciepły, kochający dom, czy też ulica albo prawo silniejszego.

No to pogadałam sobie - idę już! ;)

 

Buziaki!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Depeś!

Cieszę się, że się moje cudaki podobają.

Co do ludzi masz rację.

A dziś nasza Pani Martynka przyjechała ze swoim kolega rehabilitantem, który za darmo zajął sie moim kręgosłupem. No pomyśl, kto w dzisiejszym świecie robi coś takiego.

Pan powiedział, że strasznie mam napięte mięśnie, twarde jak kamień. I zaraz dodał, ze przy moim Stefku to inaczej być nie może, ale podobno muszę znaleźć czas na odpoczynek, bo to wszystko jest „do czasu”.

Ale mnie ponaciągał jak gumę do żucia, aż piszczałam z bólu. Więc jestem teraz trochę obolała. Ale podobno ma być lepiej, więc pocierpię w imię tego. ;-)

Buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow, jak się cieszę, że znowu ktoś fachowo sie Tobą zajął! :D

Ty jestes taka dobra, że wiesz - to dobro jakoś do Ciebie musi wrócić, więc spotykasz takich dobrych ludzi.

Czasem są zwyczajni, ale to kontakt z Tobą czyni ich lepszymi. :cool:

No to buziaki!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, zobacz: dobro za dobro:) Są dobrzy, normalni ludzie. Są też tacy, którzy na to zasługują...

 

Teraz tylko, żeby to Tobie pomogło. ale MUSI być dobrze....

 

\

Tylko moje dziecko wyło całymi dniami. A całymi nocami nie spało...Ale dzieci są z natury dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od wczoraj takie zachmurzone niebo na przemian ze słońcem. Do basenu się nie nadaje.

Stefek ostatnio jak ma spać w tym gorsecie to okropnie się budzi. Jeszcze gorzej niż przed gorsetem. Chyba mu bidulkowi gorąco w tym plastyku.

Nie długo ma urodzinki. 16 lat skończy 27. Będzie trzeba imprezę zrobić. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...