Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jedziemy w piatek ( 30-ego chyba to wypada) na noc

zatrzymamy sie w S. pare dni ( Froszek polowi sobie rybki , obejrzymy Młyny , Plitwickie , może skuszę sie na rafting hahhahaha , pospacerujemy )

a potem do Dalmacji , do jakiejś wioski najlepiej rybackiej , coby froschek też mogl tam troche połowić

w sumie na 2 tyg. jedziemy

 

jak nie masz numeru tel. jak masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

maylancia, jak miło, że zerkasz do mnie. Trzymaj się Kochana. Masz teraz taki trudny okres. Tato nie żyje, mama w szpitalu a Ty do tego musisz znaleźć silę aby się nie załamywać, bo czekasz na maleństwo.

 

 

 

Ale widzę, że Ty silna kobieta jesteś, bardzo silna. Nawet sie nie żalisz. Tak mało o wszystkim mówisz. Wiem, że nie jest Ci łato i bardzo Cie podziwiam.

 

 

 

Aniu a Ty kiedy masz urodzinki, bo mój Stefcio 27.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jesoo, wybacz Gosia. To ja teraz spuźnione zyczenia wszystkiego dobrego składam!!!!!!!!!!

Ja w tym roku, pierwszy raz w życiu zapominam o ważnych datach. Dobrze, ze życzenia dostałam od rodziny, bo juz zapomniałam, że jutro mamy rocznicę ślubu.

Na przyszłość, prosze się upominać przed urodzinamy. ;)

O tamtym Ci napiszę wszystko, za dzień, dwa... Dziś nie miałam czasu na dłużej posiedzieć.. Podam adres Mamy, napiszę jak dojechać do naszego domku.

Jeśli o grób Kolegi chodzi, jest gdzie indziej - Slavonski Brod. Ale dzięki, że pomyślałaś. Jesteś Wielka!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, Frosia -

wszystkiego najlepszego i sto lat w zdrowiu i szczęściu!!!!

 

Stoooo lat, stoooo lat, jeszcze jeden i jeszcze raz!!!!!!!!!

Wybacz, Kochana, to zapomnienie i z mojej strony, mogę jedynie powiedzieć, że strasznie jestem zapracowana, zapomniałam nawet o własnej rocznicy ślubu... :oops:

 

Zeljcia - przepraszma za to rozpychanie sie u Ciebie i buziaki zostawiam!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosi to ja tego wyjazdu też zazdroszczę!!! My w to lato nigdzie sie nie ruszymy. Może w przyszłym roku. Mam plan, żeby wyjechać z mamą i siostrą i jej rodziną na taki rodzinny tydzień jak już się wszystko poukłada i ochłoniemy nieco. Karol juz będzię wiekszy więc łatwij będzie.

 

Żelcia co tu dużo pisać..... Sama wiesz, trzeba żyć i każdego ranka zaczynać znów dzień. Nie ma dnia, żebym o tacie nie myślała. Bardzo, bardzo za nim tęsknię. Był dla mnie największym autorytetem, bezwarunkowym wsparciem i wielkim oparciem w życiu. I choć żył pracą to wiedziałam, że gdyby coś... to On zawsze był blisko. Gasł w oczach już od jesieni. Czułam i ja, że to już nadchodzi. Ale mama zachorowała raptem raptem miesiąc temu :( Tego nic nie zapowiadało. Po stracie taty boję się, poprostu się boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...