Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Mayland, mocno Cię przytulam. Też przeżyłam stratę mojego największego przyjaciela - mojego Taty i wiem, co czujesz.

Mamie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, żebyście w przyszłym roku mogły razem wypocząć, tak jak planujesz.

Buziaki!

Żelciu! Wszystkiego najpiękniejszego w dniu rocznicy! Niech Wam tej miłości przybywa z dnia na dzień! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu dziękuję za taką piękną fotkę. Czy taką samą mogę prisić ale w sepii?????????? Nie wiem jak to można samemu zrobić a chce mieć Chlopaków w sepii. :-))))

Dzięki za życzenia!

maylandcia situlam! Czy Ty czasami juz wiesz, czy Twoje dziecie to On czy Ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki Aniu. Też juz zrobiłam, bo mi Żaba Gonia powiedziała gdzie ściągnąć program którym łatwo to zrobić. Potrzebuję, bo może na coś się przyda. ;-) Choć nie wiem czy jedan te zimowe kolory nie są lepsze. Pomyślę trochę.... :-))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, kochana, jak impreza, to na pewno jakiś cudownie pyszny tort upieczesz!

Już zazdroszczę Stefkowi i J., że się najedzą... ;)

Depsia zapomniałam napisać, że za ta 100-wę, nagrodę dostaniesz!!! :-) Nie wiem kiedy się wyrobię ale cosik prześlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas po staremu. codziennie rehabilitacja szmacja. W tych upałach Stefcio w swoim plastykowym pancerniku.., co ja mam mówić..., męczy się...

Nie długo urodzinki, nie wiem czy tort zrobię, choc kurka obiecałam dzieciom, to muszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu, niedługo pokazę, bo właśnie wczoraj przyszedł obiektyw do mojego aparatu. Poprzedni roztrzaskał mi się na głowie jak wyjmowałam aparat :jawdrop: i przez dłuższy czas nie mogłam robić zdjęć.

U nas od rana pada, chłopaki dostają na główki koncertowo. No ale chłodniej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na razie ma sie na burzę. Wiatr jest dosyć mocny, zobaczymy co dalej będzie.

Dzieś moi goście wracają.

We wtorek Stefka i mojej małej sąsiadki urodzinki. Miałam dzis robic torta, ale zrobie jutro albo w poniedziałek. Muszę pierw zakupy porobić. Wczoraj byłam w mieście ale nie było wszystkiego w tym sklepie. Zobaczę w innym. chciałam nawet dziś pojechać ale poczekam co z tą pogodą będzie.... No i tak czas leci...

Depeś cukinie mam zamiar jeszcze dokupić i zrobić, bo tak mi smakują. Twój prezent z okazji otwarcia u mnie 100 strony zapakowany. Dziś chciałam wysłać, ale zobaczę czy ruszę tyłek do sklepu. :-)

Miłego weekendu wszystkim!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tort i ciasto upieczone, jutro jeszcze trochę roboty i we wtorek urodzinki. Niestety w żadnym sklepie nie znalazłam pudelka na torty. Mam nadzieje, że w lodowce nie przejdzie mi wędlinom, bo szkoda mojej roboty. Teściowa poradziła abym do lodówki włożyła na talerzyku trochę proszku do pieczenia, że zapach boczku i innych takich zniknie. Tak zrobiłam, zobaczymy.

Może macie jakieś pomysły na to jak zlikwidować zapach boczku i wędzonych wędlin w lodówce??? To dawać szybko, proszę. J

Depeś wczoraj zrobiłam kolejną porcję ogórków i cukini, na słodko-kwaśno. Ciekawe czy będzie takie smaczne, jak te od Ciebie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...