Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Zeljka dziś przeczytalam twój dziennik i komentarze :p tak to juz jest, że nie zawsze w życiu wszystko jest tak jakbyśmy chcieli i co na to poradzic :roll: Chyba trzeba to przyjąć tak jak jest. Wiem, że czasami jest smutno i cieżko :(

Glowa do góry, bedziemy cie wspierać dobrym slowem i kibicowac przy budowie :p

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljka, ale Ty ślicznie malujesz.

Normalnie mi gały wyszły na wierzch :o :o :o

 

Ślicznie :D :D :D

 

Pytałaś gdzieś o linki do dzienników.

To się robi tak:

-skopiuj adres swojej strony dziennika czy komentarzy

-wejdz do swojego profilu

-wklej w tej dużej stopce pt:"Podpis"

 

[url+=http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=48001]Dziennik budowy - zapraszam[/url]

 

i wyślij

 

 

bez tego + po url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sonika. Tez kiedyś myślałam, że nie umiem. Wtedy oglądałam ten program o malowaniu i fajnie się czegoś tam nauczyłam. Zasad nie znam żadnych. Ale widać co jest co i tyle mi na razie wystarczy. Traktuje to jako oderwanie od codzienności, aby tak do końca nie zwariować...Dziś mi się nie udaje w Onecie dodać nowe zdjęcia jak mi się uda będą nowe obrazki w dzienniku.

Jak macie pomysł jak to oprawić aby pasowało do tradycyjnych wnętrz to proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz, ale to na prawdę nie talent. Po prostu facet w TV malował a ja za nim powtarzałam, albo z książki malowałam. Ja umiem namalować tylko obrazek który już ktoś namalował, patrzę i kopiuję. Z przyrody bym nie namalowała, tego nie umiem uchwycić.., a to jest talent.

To co ja robię każdy z Was by mógł jakby tylko spróbował. Na prawdę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grosiki to naaaprawdę ważna rzecz.

 

Mnie niestety wyedukowano w tym zakresie póżno - fundamenty były już dawno gotowe. Na szczęście zdążyłam wrzucić pod tarasy,

Ale pewnie stąd te wszystkie schody z naszą budową. :evil:

 

U Ciebie na szczęście nie powinno ich być - w końcu o groszu na szczęście pamiętałaś kiedy trzeba. :wink:

 

Pozdrawiam i czekam na fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zdjęcia, to na razie nawet nie ma co zobaczyć bo dopiero wylali ławę. Wszędzie piasek...Jak już cos będzie widać to pokaże. Teraz jak zobaczyłam jaką działkę ma Sonika :o , to dopiero widzę co to znaczy mieć widok na ogród, a u mnie to po bokach domu po 4m i za domem ogród 22/17m, trochę z przodu i to wszystko.. :cry:

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za odwiedziny, pomimo tego, że zdjęć nie mam. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...