Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Nadaję z restauracji Mirjana koło Rastoke :p:P:P

byliśmy od 10-ej rano na kayaking-u !!!

wow ! ale jazda , mówie wam !!!

teraz w ramach biletu zaproszono nas na posiłek

ale...jaki ???? :

rosół z makaronem , pieczywo , sałatka , półmisek mięs (jagnięcina, drób, karczek , szaszłyki , ziemniaki ,warzywa - wszystko z grila !!!) ,

zaraz jeszcze strucla na deser ;o

ja nie wiem czy ja na weselu jestem czy co ???

jak nie pęknę to pojedziemy od razu nad morze

 

wczoraj byliśmy w Plitwikich Jeziorach (bajka) i 2 x u żelki mamy

jaką ona ma cudowną rodzine

jestem szczęśliwa że ich poznałam

nie da się opisać jak tutaj jest pięknie !!!

góry , rzeki, jeziora , wodospady

zieleń, zieleń i jeszcze raz zieleń

 

żelciu jak ty mogłaś stąd wyjechać ?

Nam bardziej się podobały Rastoke od Plitwickich :p

 

nie wiem czy moje serce wytrzyma tyle wrażeń

narazie kochani

 

 

pozdrav Froschki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jejku Froschia jak ja się cieszę, że na podróz poślubną wybraliście moje okolice. I cieszę się na te fotki obiecane, jak małe dziecko. Jeno po woli, nie spiesz się, jak wrócisz, to masz czas do Świąt. :-)

Depeś Ty juz nic nie mów, wszyscy jadą do Chorwacji tylko ja nie. :-( A im starsza, to bardziej ciagnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :)

 

korzystając z chwilowego dostępu do sieci przesyłam wam razem z Froschem welike pozdrav ;)

 

teraz jesteśmy nad morzem w Pisaku , malutkiej wiosce między Omis a Makarską

jest naprawde cudownie

kto jeszcze nigdy nie był w Chorwacji to niech żałuje i jak najszybciej przygotowuje sie do wyjazdu tutaj

kraj jest tak piekny, że chciałoby sie tutaj mieszkać

ja czuję się jakbym była w bajce albo we śnie i boje się ,że jak sie obudzę to wszystko zniknie

korzystamy z plaży i kąpieli w morzu czystym jak łza

w niedzielę wybieramy się na wycieczke statkiem na wyspę Hvar połączoną z połowem gruuubej morskiej ryby

Frosch w tej chwili poszeł rozkminiać Parasaling (jak myśli , ze ja się na to zgodzę to sie grubo myli hahahha)

 

pije najlepsze piwo po warce Strong na świecie czyli Karlovaćko :p

wczoraj próbowałam sliwowicy

wow !!! ale daje w palnik - masakra , ale dobra

nie próbowłam nigdy bimbru , ale jak każdy taki dobry to chyba zacznę go pić hahahahhh

 

to narazie

do nastepnego usłyszenia :*

 

zdjęcia znad morza mamy jeszcze na aparacie , ale pokażę wam gdzie latała w dzieciństwie nasza żelka :

 

P8020009..JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze pamiętam. ;-)

Depeś te cukinie co robiłam wedluk Twojego przepisu są cudne!!! Mniam!!!

 

A tak to, chyba mam brak potasu. :-( Stefek ostatnio bardzo zle śpi, więc aby przetrwać dzień pijam duzo kawy, no i wywaliłam sobie tak potas... Teraz nasza rehabilitantka caly miesiac na urlopie, a ja nie do życia... Oj, oj, narozrabiałam... Teraz mi sok pomidorowy na uszy bedzie wylazić.... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeś Ty juz nic nie mów, wszyscy jadą do Chorwacji tylko ja nie. :-( A im starsza, to bardziej ciagnie....

to ja mam tak samo ...... nie byłem :oops::(i ...........mnie ciągnie :cool:

no raz za bajtla w obecnej Słowenii byłem ..... Portoroż, Porec, Bled, Kamnik, Planica ...... tyle pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze pamiętam. ;-)

Depeś te cukinie co robiłam wedluk Twojego przepisu są cudne!!! Mniam!!!

 

A tak to, chyba mam brak potasu. :-( Stefek ostatnio bardzo zle śpi, więc aby przetrwać dzień pijam duzo kawy, no i wywaliłam sobie tak potas... Teraz nasza rehabilitantka caly miesiac na urlopie, a ja nie do życia... Oj, oj, narozrabiałam... Teraz mi sok pomidorowy na uszy bedzie wylazić.... :eek:

 

No to ja się bardzo cieszę, że cukinie dobre - na zdrowie!!! :D

 

A propos zdrowia - Ty wiesz...

Proszę szybko uzupełnić i w końcu przestań pozwalać Stefkowi na spanie w dzień.

Nauczy się przesypiać noce i będzie jeden problem z głowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, to juz, jedziemy! ;-)

aka raj nie raj, ale piknie jest. ;-)

Depeś u Stefka to trudniej będzie, bo to nie spanie wynika z niedojrzałości układu nerwowego.

Czasami, tak jak dziś śpi 10 godin, innym razem i zdecydowanie częściej wystarcza mu 4 godziny. I wtedy nie odsypia w dzień. Jak odsypia, to ja tez śpię, ale skubany rzadko odsypia, w tym problem.

Probowałam już nie dać mu odsypiać, wtedy kiedy miał taką potrzebę, ale nic to nie dało.kolejną noc też spał tyle samo czyli 4 godziny. Normalnie człowiek po nie przespanej nocy musi odespać, ale Stefek nie musi, przynajmniej nie zawsze.

No nic, damy sobie rady. Musimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...