Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My w niedzielę w samym centrum ogromnej burzy i ulewy jakiej dawno nie widziałam byliśmy nad jeziorem na kajakach.

Akcja ewakuacyjna była błyskawiczna, ale i tak nic suchego ani na nas ani obok nas nie zostało ;)

Dzieciaki się trochę bały, ale tęcza wynagrodziła im ten chwilowy strach :)

A teraz jest nawet trochę jak dla mnie za chłodno ;)

 

Mam nadzieję, że u Was tez pogoda już taka do życia :)

Buziaki dla Stefka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, Aka, cześć Wam też. Zapraszam do mnie na bloga, na Candy, mozna wygrać fajne rzeczy, jeno trzeba komentarz pod postem zostawić.

p.s. Gdzie ta froschia, przecież lubi serduszka....

p.p.s. jutro jedziemy ze Stefkiem do Poznania do lekarza, proszę trzymac kciuki za udany wyjazd. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trzymam kciuki za podróż i wizytę.

 

I dopisz proszę I US wrocław:)

Jesoo, galka sto lat Cię nie było!!! Dziękuję za przekazanie 1% i proszę odezwij się czasami, tutaj albo na moim blogu, wszystko jedno... Tak cieplutko się człowiekowi robi na sercu jak widzi te wszystkie znajome nicki...

Ej, kiedyś to forum było jakos bardziej domowe, teraz nas jakos rozwiało po świecie...

W każdym razie, miło Was wszystkich spotykać od nowa...

aha, idę zapisać, idę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko kochana długo nie pisałam ale czytałam regularnie:)

Jakiś czas trzymałam się z boku .Nie mogłam się zebrać żeby coś napisać.Powiem szczerze ,że zniechęcał mnie poziom agresji jaki pojawił się na Hyde parku.To juz nie było takie fajne forum jak dawniej,wiele ludzi odeszło albo przestało pisać a ton zaczęli nadawać całkiem inni ludzie:mad:.

Tęsknię za tym starym forum i cieszę się kiedy widzę,że pojawiają się z powrotem dawni forumowicze .Całuję Ciebie i Stefka i dziękuję Ci za takie miłe slowa:)

Aż się ciepło na serduchu zrobiło.Pozdrawiam .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...