Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Mopsia mam termin u naszej Pani Dr. na 16. września. Jak masz czas to może spotkamy się na miejscu. Szolc Rogozińskiego 1 na 12.00. Bo wizyta jest na 11.

Nefer dziękuję za pamięć, też przytulam mocno!

Tola cieszę się razem z Tobą!!!

Buziaki wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Troche jestem zmartwiona, bo jest małe pogorszenie.

Dostaliśmy chyba z 100 nowych zleceń co robic prócz tego co juz robimy. Jakbym robiła wszystko co Stefciowi jest potrzebne, nie tylko z kręgłoslupem, to mam etat 24 godzinny. (haha, jaka ironia, a właśnie wczoraj mi przypomniano o tym, że ja nic nie zarabiam..., szkoda, ze państwo nie płaci matkom opiekującym się dziećmi niepełnosprawnimi w domu, dlaczego kurka wszyscy uważają, że my nie pracujemy????....)

No nic, świata nie zmienimy... Trzeba robic swoje póki wystarczy sił..

Proszę znowu o mocne trzymanie kciuków aby nam się poprawiło... No i przydałoby sie aby Stefek przestał już rosnąć....., bo wtedy i skolioza sie zatrzyma....

 

Mopsia, dziękuję pięknie za wszystko czym dzisiaj nas obdarowałaś, a najbardziej za to, że znalazłaś dla nas czas. Było mi bardzo miło poznać cię w realu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelku, też nie wiem dlaczego Państwo nie płaci mamom,za to, że odciążają instytucje państwowe. Nie tylko nie płaci ale i w ogóle nie jest nimi zainteresowane. WYstarczyłoby tylko mniej przeszkadzać a najlepiej pomóc. Strasznie to wkurzające.

A temu kto Cię przypomniał, że nie zarabiasz nie ma pojęcia jak ciężka jest Twoja praca. Nie tylko fizycznie ale głownie psychicznie. To ogromna odpowiedzialność - każda minuta to skupienie. ALe wiesz jak jest ...wszystko co człowieka wraca ...

Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży. A Stefcio zapewne niebawem przestanie rosnąć - no bo ile można :):):) I za to też trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko jesteś bardzo dzielnym i kochanym człowiekiem. Zyczę Ci bardzo dużo sił i tych fizycznych (Twój biedny kręgosłup) i psychicznych, wytrwałości i takiej pogody ducha jak dotychczas. To dla mnie wielka radość poznać taką dziewczynę.

Dzięki za śliczny prezent i mam nadzieję na kontynuacje naszych małych i większych spotkań.Całuję i ściskam obydwoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko!

Z pewnością za moment to lekkie pogorszenie odwróci się i stanie się dużym postępem :)

A Stefek też już za moment przestanie rosnąć. Duży już z Niego chłopak i niech tak zostanie ;)

 

Ściskam i buziaki przesyłam!

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, nawet nie wiesz, jak ja Cię rozumiem - ileż to razy słyszałam, że przecież nie pracuję... :mad:

Ja życzę tym, którzy takie rzeczy mówią, żeby pracowali tak jak ja i jak Ty i potem żeby codziennie słyszeli takie rzeczy! :evil:

Za Stefka modlę się cały czas, kciuki zaciskam nieustająco, a za Wami tęsknię i zastanawiam się, kiedy w końcu się uda... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej baby! :wiggle:

Nie wiem czemu zalatana, jakos sie nie wyrabiam. Wszystko na godzinę mam poustawiane i jeszcze nie wyrabiam... Starość?? ;-)

Przygotowuje też fanty na aukcje dla Stefka. Jestem w trakcie zalatwiania aukcji charytatywnej na allegro, tak jak ma nasz Franio. Może ktoś coś kupi?? Jednak miesieczne na same plecy wydajemy 2000zl. A na koncie fundacji środków ubywa. Teraz zawiozlam rachunkow na ponad 8000zl.

Wiec musze sie zabrac do pracy i sie nie poddawac. Wczoraj o 23.30 konczyłam haftować igielnik. Jednak to haftowanie zle dziala na wzrok, wole decoupage. ale asortyment musze urozmaicac. :-)

Depeś zdrowiej!!!!!!

no to lece.........., gdzie ja miotle zostawilam, o jejku, jejku...................

p.s. bledow narobilam..., wybaczcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...