Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Wam tam!!!

Ale się cieszę, że o aukcję pytają! :-)

Pewnie, że moje pracy będę tam wystawaić! Przecierz, to wszystko dla Stefka jest! Całe szczęście, że coś umiem zrobić i, że tak będę mogła dorabiać na Jego rehabilitację.

Czekam teraz na cynka od Allegro, kiedy bedę mogła ruszyć a jak już ruszymy, to będę Was prosić o reklamę Stefka strony z aukcjami..., gdzie się da. ;-)

Dziękuje, dziękuje, że wciąż dacie sobie o moim Stefku gadać i prosić, gadać i prosić......... Bóg mi świadkiem, że zawsze jak modle się dla nas, to Was wszystkich w tej modlitwie wspominam. Inaczej bym nie mogła.

Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Depeś, na Ciebie zawsze można liczyć!

:-)

Siedzimy w domku teraz, bo Stefek ma gardło czerwone. Miał dziś mieć zajęcia z psychologiem ale nie jedziemy.

Daje mu leki, pryskam Tantum verde i czekam czy minie czy znowu sam nie zwalczy... Jeszcze w życiu żadnego przeziębienia sam nie zwalczył, ale mam nadzieję, że teraz jest starszy i mu się uda. Trzymajcie kciuki. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ciotka!

Zrobione!

Rajusiu, jakie Ty tam cudności wystawiłaś! Najchętniej kupiłabym wszystko ;)

 

Jak było u koników? My dziś też byliśmy. I przeżyłam szok, bo w pewnym momencie zobaczyłam moje dziecko z wodzami w rączkach, kierującego tym konikiem, a pani Ania szła sobie obok i nawet tego konia nie dotykała!

Teraz puchnę z dumy i wszystkim naokoło opowiadam, jak to mój cztero i pół latek na koniu sam jeździ ;)

Zatrzymywał, ruszał, skręcał! Masakra ;):wiggle::wiggle::wiggle:

 

Ale fajnie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dzięki. Będę stronę uzupełniać po mału, jak cos mi przybędzie. Muszę może po książkach poszperać. W końcu komu ja ich zostawię. A jak pójdą to Stefcio z nich skorzysta - przenośnie, ha,ha.

:-)

W środę się nie udało na konie bo Pani naszej cos wyskoczyło - też przenośnie - hahaha. Dziś mamy jechać, zobaczymy czy dziś cos będzie nam wyskakiwać.

My tylko tyle aby Stefcio pooglądał, powąchał i posłuchał, bo jeździć mu nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...