Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Wooow, to i na konie chodzicie! Ale fajnie! :D

Ja też myślę, że trzeba dać Stefciowi czas, a będzie się powoli oswajał i potem polubi konie, one takie fajne są.

Może jakby najpierw jakies małe, kucyki, czy jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka, toż nie wciągaj Stefka do stajni :no: to ciemne, pachnące ,,inaczej" pomieszczenie, w którym rożne rzeczy stać się mogą ;) nie dziwię sie Stefkowi, że się bronił. Ładna pogoda i spokojny konik na padoku to coś co może Stefka zaciekawić :rolleyes:

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak nic na siłę. Przynajmniej ja miałam z tego radość. Nakarmiłam konie marchewką. Ale te ich oczy w których było widać znak zapytania - kim ty jestes nieznajoma kobieto, czy mozna tobie zaufac... Piekne są konie, piękne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu w Mariewie jest stadnina koni.

 

Kochani widzę na naszej stronie Allegro, że już jest całkiem ładnie. http://allegro.pl/my_page.php?uid=19732995

Dostaję maile z których wynika, że większość kupujących to moi znajomy z tego forum.

Co ja bym bez Was zrobiła?

Strasznie się cieszę, że mogę na Was liczyć, że mam tutaj tyle pomocnych dusz. Dziękuję Wam z całego serca!!!

 

Stefka konto będę starała się utrzymać ile sie da. Na razie jest na 3 m-ce, potem muszę znowu pisać do Allegro z prosbą o przedłużenie. I tak przez rok. Po roku znowu trzeba przesyłać im dokumenty z Fundacji i czekać na akceptację, czyli pozwolenie prowadzenia aukcji charytatywnych.

 

Bedę robic to co dotychczas, czyli trochę decoupage, trochę haftu (chyba mniej haftu, bo widzę, że decoupage lepiej idzie, zrozumiale, to rzeczy codziennego uzytku). Mam nadzieję, że uda mi się zawsze mieć cos w ofercie.

Proszę zaglądać i jeśli uznacie za słuszne polecać nas znajomym i rodzinie.

Tyle dobra dostałam tutaj, że mogę tylko dziekować.

DZIĘKUJĘ!!!

p.s. Też Was kocham! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu, Twoje docoupage jest zachwycające! :)

Ja też karmiłam ostatnio konie marchewką :wiggle: Fajnie im się ją w pyski wpycha ;) Myślę, ze to kwestia czasu, a i Stefek będzie im te marchewy razem z Tobą podawał :rolleyes:

 

A tak właśnie dziś myślałam o Stefkowym gardełku. Mam nadzieję, że już przeszło.

Buziaki dla Was zostawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dzięki, że pytasz. Stefka gardło lepiej. :wiggle:To Jego pierwszy raz w życiu bez antybiotyku. Aż boję się, o tym mówić aby nie zapeszać.

Teraz tylko oko mu ropieje, bedzie trzeba wkraplac antybiotyk. A to u nas wielki problem, bo skubany oczy zaciska tak macno, ze nie wiem czy cos do srodka oka sie dostanie.

Ale lekarz mówił, że zawsze coś tam jednak sie przedostanie. Mam wkraplac wiecej.

 

Rasiu, mi tez z maskotakmi ciezko bedzie sie rozstac,hahaha.

 

Pozdrawiam wszystkich i biorę się do roboty! ;-) Święta idą, ludzie prezentów bedom szukać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi posta zjadło!!!!

Kochani!!! Sprawozdanie!!!! ;-)

Wchodzę dziś na stronę Stefka w Fundacji i są nowośći z 1%. Podaję US-we, kwot nie wpisuje, bo nie każdy sobie życzy.

Urząd Skarbowy w Świnoujściu, --, 72-600 Świnoujście

Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, --, 85-822 Bydgoszcz

Urząd Skarbowy w Łukowie, --, 21-400 Łuków

Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu, --, 50-515 Wrocław

Urząd Skarbowy w Grodzisku Mazowieckim, --, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Urząd Skarbowy w Koninie, --, 62-510 Konin

Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, --, 87-100 Toruń

Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni, --, 81-353 Gdynia

Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek, --, 03-482 Warszawa

Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek, --, 03-482 Warszawa

Urząd Skarbowy w Oławie, --, 55-200 Oława

Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, --, 15-219 Białystok

Drugi Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-391 Gdańsk

Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, --, 15-219 Białystok

Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice

Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice

Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice

Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim, --, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-600 Radom

Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim, --, 72-400 Kamień Pomorski

Urząd Skarbowy w Jastrzębiu-Zdroju, --, 44-330 Jastrzębie Zdrój

Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński

Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński

Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-560 Gdańsk

Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany, --, 01-844 Warszawa

Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom

Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie, --, 75-216 Koszalin

Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie, --, 75-216 Koszalin

Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław

Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław

Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław

Urząd Skarbowy w Pruszczu Gdańskim, --, 83-000 Pruszcz Gdański

Urząd Skarbowy Warszawa-Bemowo, --, 02-325 Warszawa

Urząd Skarbowy w Łowiczu, Chełmońskiego 2, 99-400 Łowicz

Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów, --, 00-793 Warszawa

Urząd Skarbowy w Oławie, --, 55-200 Oława

Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-560 Gdańsk

Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński

Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany, --, 01-844 Warszawa

Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom

Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom

 

Przyznam Wam się teraz, że trochę stracha miałam, no bo, kazałam kiedyś usunąć wątek Stefka o 1% a teraz kiedy stefcio potrzebuje codziennej rehabilitacji a się fizycznie nie wyrabiam, bałam się, czy bez tego wątku ludzie będą pamiętać o nas, o moim Stefku...

A dziś wchodzę na stronę Fundacji i widzę znajome US-we i łzy miałam w oczach a w gardle mnie ścisneło..., bo mimo wszystko..., PAMIĘTALIŚCIE.

Dziękuję Wam z całego serca!!! Nawet rrudno napisać ile to dla mnie i Stefka znaczy, ale sądzę, że Wy to i tak wiecie.

Idę już bo z nosa mi cieknie... ;-)

Kocham Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

p.s. Kochani właśnie się dowiedziałam.

 

 

 

Jeśli Ktoś z Was bierze udział w naszych aukcjach, to bardzo proszę nie dokonywać wpłat poprzez Allegro, bo wtedy mam więcej załatwiania aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta Fundacji.

 

 

 

Dziś do nich dzwoniłam i Pani powiedziała, że wpłaty dokonane przez Allegro, nie zawierają informacji na które dziecko jest ta wpłata i ja aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta na które trafiają, muszę przedstawić im dowód wpłaty, gdzie widać informacje – Tytulem;cele statutowe 267

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Kochani właśnie się dowiedziałam.

Jeśli Ktoś z Was bierze udział w naszych aukcjach, to bardzo proszę nie dokonywać wpłat poprzez Allegro, bo wtedy mam więcej załatwiania aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta Fundacji.

Dziś do nich dzwoniłam i Pani powiedziała, że wpłaty dokonane przez Allegro, nie zawierają informacji na które dziecko jest ta wpłata i ja aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta na które trafiają, muszę przedstawić im dowód wpłaty, gdzie widać informacje – Tytulem;cele statutowe 267

 

 

Ha to jednak dobrze zrobiłam nie robiąc płatności przez Allegro tylko osobno wpisując przy okazji numer 267 ;)

 

 

o i widzę, że mój US jest na liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...