Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Dzięki Leszku! Dzięki Gosiek! :-)

Gosiek, pewnie już jutro prześlę. Nie będę czekać aż Fundacja zaksięguję, bo to może i z dwa tygodnie potrwać. Daj proszę znać jak dotrze i czy się na żywo podoba. ;-)

 

Dzięki Żelko, ale możesz wysłać jak inne będziesz wysyłać, co byś na pocztę nie drałowała za często ;) Ja poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ludzie a czy ktos mi powie jak ja mam na tym calym allegro ustawic aby kupujacy po zakonczeniu aukcji dostawali informacje jak dokonać wplaty?

Rasiu wpaść możesz, pewnie kiedy Ci pasuje?

Aniu, czemu nie pisalas, ze juz wplacilas, ja nic o tym nie wiem i tez nie wiem gdzie wyslac, na ten adres co zawsze? I ktory to kupilas igielnik, nikt do mnie nic nie napisal. :-(

Lidszu a gdzie Tobie przesłać, może dać Rasi? Może dla Nefci też by Rasia wziela, bo Nefcia sie do mnie wybierze na świetego nigdego.

Pogadajcie miedzy soba, bo wy się czasami spotykacie.., no i dajcie mi, prosze znać.

 

Bosche ale ja sie musze jeszcze tego sprzedawania nauczyc..... ;-)

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a czy ktos mi powie jak ja mam na tym calym allegro ustawic aby kupujacy po zakonczeniu aukcji dostawali informacje jak dokonać wplaty?

Rasiu wpaść możesz, pewnie kiedy Ci pasuje?

Musisz wysłać wiadomość do każdego, kto wygrał aukcje z informacją. Napisz raz, skopiuj i klikaj na wyślij wiadomość do kupującego i wklej. Innego pomysłu nie mam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu coś zapomniałam...

tutaj jest strona, gdzie jest napisane jak wplacac... http://allegro.pl/my_page.php?uid=19732995

Dane do przelewu za zakupioną na Stefka aukcji rzecz:

Fundacja Dzieciom "Zdażyć z pomocą"

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

Bank PKO S.A. I Odział Warszawa

nr. konta:

13 1240 1037 1111 0010 1760 2908

Tytułem: cele statutowe, nr. 267

Dziekuję wszystkim i prosze zagladac bo wciaz cosik bede robic.... po malu... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, jeśli Rasia się zgodzi, to mogę od niej odebrać.

 

Jest możliwość ustalenia jednej wiadomości, która będzie wysyłana do każdego, kto wygra twoją aukcję i tam możesz wpisać prośbę o nie przesyłanie pieniędzy przez Allegro, za to wpisujesz dane do przelewu, które podałaś w swoim poście.

 

Musisz wejść w Moje Allegro, następnie w zakładkę Moja Sprzedaż, po lewej stronie na szarym tle musisz wybrać Ustawienia Sprzedaży, a następnie Wiadomość dla Kupujących. Tam wpisujesz wiadomość dotyczącą przelewu i zatwierdzasz. Po tym każdy kupujący od ciebie dostanie tą wiadomość na maila i nie będziesz musiała każdemu z osobna niczego wysyłać.

Mam nadzieję, że troszkę pomogłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu dzięki wielkie za pomoc!!!!!!!!!! Już ustawiłam, teraz każdy dostanie tą potrzebną wiadmość!

 

rasiu ja jestem codziennie w domu. We wtorki i czwartki jedziemy ze Stefkiem na zajęcia dodatkowe na Blizne Jaśińskiego do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Stefek wchodzi na zajęcia a ja na korytarzu muchy łapię. ;-)

A w inne dni od 14 do 16 przychodzi nauczycielka do domu. To może wtedy, bo Stefek bedzie zajęty a ja wolna. To jest, poniedziałek, środa, piątek od 14-16.00.

Jeśli Ci pasuje , to może być w piatek, bo muszę trochę ogarnąć. Ostatnio plecy mi dokuczają i sprzatam tylko jak bardzo, bardzo muszę. :-)

To co, piatek na 14-tą, może być?

Ustal proszę, jeśli nie jest to dla ciebie problem, z Nefcią, czy Jej serwetnika też nie zabrać. Bo wiem, że Ona nie będzie chciała aby przesyłać a czasu nie znajdzie aby odebrać. A Ty na pewno prędzej Ją zoaczysz niż ja.

Dzięki wszystkim za udział i pomoc z tym allegro. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu,

ja nic nie pisałam, bo nie chciałam robić zamieszania, myślałam, że Ty wszystkie informacje dostajesz z allegro po zakończeniu aukcji.

No ale teraz, z pomocą Dobrej Duszyczki masz już wszystko ustawione jak trzeba.

Adres kochana ten sam co zawsze :yes:

 

Buziaki!

Zaraz Ci prześlę dowód wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu dzięki wielkie za pomoc!!!!!!!!!! Już ustawiłam, teraz każdy dostanie tą potrzebną wiadmość!

 

rasiu ja jestem codziennie w domu. We wtorki i czwartki jedziemy ze Stefkiem na zajęcia dodatkowe na Blizne Jaśińskiego do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Stefek wchodzi na zajęcia a ja na korytarzu muchy łapię. ;-)

A w inne dni od 14 do 16 przychodzi nauczycielka do domu. To może wtedy, bo Stefek bedzie zajęty a ja wolna. To jest, poniedziałek, środa, piątek od 14-16.00.

Jeśli Ci pasuje , to może być w piatek, bo muszę trochę ogarnąć. Ostatnio plecy mi dokuczają i sprzatam tylko jak bardzo, bardzo muszę. :-)

To co, piatek na 14-tą, może być?

Ustal proszę, jeśli nie jest to dla ciebie problem, z Nefcią, czy Jej serwetnika też nie zabrać. Bo wiem, że Ona nie będzie chciała aby przesyłać a czasu nie znajdzie aby odebrać. A Ty na pewno prędzej Ją zoaczysz niż ja.

Dzięki wszystkim za udział i pomoc z tym allegro. ;-)

 

Ja się pojawię osobiście :):)

 

Ale mam pytanie : czy jeśli użyję formy płatności Płacę z Allegro (kartą płatniczą) to czy te pieniądze trafiają na Towje konto bezpośrednio ? Czy na konto fundacji ?

 

Edit : już doczytałam - wysyłam z konta na fundację (dzieki Liduś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...