Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelko Droga .

I co. I co ja mam powiedzieć .

Dziękuję za taką piękna niespodziankę :)

Że Ci się chciało, że pomyślałaś..

Ty naprawdę z jakiegoś szczególnego materiału zrobiona jesteś..:)

To ja muszę pomyśleć - bo teraz to już nie wiem co powiedzieć.. Dziękuję :)

 

 

 

Myślę o Tobie w tych smutnych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, to ja Wam dziękuję, że Wam się chce o nas pamiętać.

 

Smutno mi teraz, to fakt.

Wczoraj Ugo oprzytomniał. Powiedział co miał do kogo. Ode mnie siostra mu przekazała nasze pozdrowienia i pocawowała Go, tak jakby na podróż ruszał. Wie o tym, że mam zamiar w ogrodzie posadzić Jego drzewo. Choinkę którą będzie widać zs Stefka pokoju. Jak usłyszał to powiedzial, brawa Miki.

Wczoraj chcial jeszcze przez telefon uslyszeć moją mamę.

Potem wział za rękę obię moje siostry i powiedział im, dziękuję...

A potem dostał morfinę i znowu zapadł w sen....

Niby czlowiek wie, ze kazdy kiedys musi umrzeć, ale .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziękuję za wsparcie.

Melduje, że dopiero dziś na koncie w Fundacji wyładowały pieniądze z aukcji. Dotychczas była jedna wplata. Chciałam nawet zacząć przesyłać potwierdzenia wpłaty, ale mowie sobie, zadzwoń do Kobiety zanim zasypiesz Ją mailami.

No i tak zrobiłam, powiedziałam, że wcześniej z Nią uzgodniłam, że jeśli w ciągu 2 tyg. nic nie będzie, aby przesłać potwierdzenia, ale mówię, nie chce Panią zasypać mailami, ja spokojnie poczekam jeszcze z tydzień, no bo widzę na stronie, że jeszcze ten 1% Panie rozliczacie, że dużo pracy jest, w końcu tyle dzieci.... No i Pani chyba dziś wzięła i wszystko zrobiła. :-)

Jak to dobrze być grzecznym i delikatnym czasami, a nie od razu z piskiem do ludzi, nie?!

No i Amtlo, po tym co dziś widziałam.., ja Cię uduszę! Teraz mam dług u Ciebie do spłacenia. :-)

A Ugo, wyobrażcie sobie mimo wszystko walczy. W nocy się obudził i chciał czekoladę. Dziś rano cytrynę, potem zachciało mu się prszuto. Niesamowity duch!!! Żeby to nie była taka choroba i 4 stadium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mayland masz rację. Ten czas, kiedy odchodził, choć był dla Niego samego najbardziej ciężki, fizycznie i psychicznie, to jednak był to także dla Niego i dla nas wszystkich czas błogosławieństwa, bo dano nam go po to, aby się móc ze sobą pożegnać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...