Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Żelciu kochana, dziś dotarło, spójrz w maile! :)

 

I ja jestem zdania, że co dla Stefka, to warto. I jak ktoś chce pomóc, to nie można odmawiać. Bo niby dlaczego? Wy Żelko zajmujecie sobą ludzi bo oni tego chcą. I to chyba nie jest nic złego, prawda? ;)

 

Mocno Was utulam!

Weź te sprzątaczki i nianie zdrowo opiernicz! Nie może być wszystko na Twojej głowie, no! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No matko, nareszcie trochę marudzisz, bo już mysłałam, że Cię toś podmienił nam. :p

Kochana, zdrówko to tak pewnie szwankuje z powodu, że jesień listopadowa nam się zrobiła i czasem pogoda trochę figle płata, a Ty na to wrażliwa, jak na wszystko. ;)

 

Przyjąć? Jasne, że przyjąć, bo skoro ludziom prezenty posyłasz i oni mają je przyjmować, chociaż chorych dzieci nie mają i nie muszą zbierać na rehabilitację, to dlaczego w odwrotną stronę ma nie działać? :eek:

Oczywiście, że przyjąć! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co robisz, robisz dla Stefka.

Więc naucz się myśleć w ten sposób- i żaden inny.

Tłumaczyłam C już nie raz i nie dwa : pozwól sobie pomóc. A jak nie sobie to Stefkowi.

NIkogo do niczego nie zmuszasz - ludzi, ktorzy się zgłaszają, żeby pomóc robią to Z WŁASNEJ WOLI.

NIe przystawiasz nikomu pistoletu do głowy. TO ich dobra wola. Więc nie bądź niegrzeczna, niemiła i niesympatyczna tylko WEŹ CO CI DAJĄ.

Bo to nie dla Ciebie. TO dla Stefka.

 

Ja już nie wiem jak tłumaczyć - jak chłop krowie czy co ? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiem, wiem, usiadłam dziś sama ze sobą i postanowiłam krytycznie na siebie spojrzeć. podumałam, podumałam i doszłam do wniosku, ze egoistycznie jest odmawiać pomocy dla Stefka i, że dupa ze mnie niesamowita, jeśli mam z tym problem.

Będę nad sobą pracować, bo wymagam poprawki! A ludziom pozwole byc dobrym, jeśli juz taka ich natura. ;-)

Dziękuję Wam, że mnie wysłuchaliście i posty Wam się jeszcze chciało pisać na te wszystkie moje głupoty.

Boże, mam tylko nadzieję, że ja Was kocham choć troche tak jak Wy mnie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiem, wiem, usiadłam dziś sama ze sobą i postanowiłam krytycznie na siebie spojrzeć. podumałam, podumałam i doszłam do wniosku, ze egoistycznie jest odmawiać pomocy dla Stefka i, że dupa ze mnie niesamowita, jeśli mam z tym problem.

Będę nad sobą pracować, bo wymagam poprawki! A ludziom pozwole byc dobrym, jeśli juz taka ich natura. ;-)

Dziękuję Wam, że mnie wysłuchaliście i posty Wam się jeszcze chciało pisać na te wszystkie moje głupoty.

Boże, mam tylko nadzieję, że ja Was kocham choć troche tak jak Wy mnie. :-)

 

Chyba muszę Cię odwiedzić, bo taaaaaaaaakie gupoty gadasz, że strach :):) Gupolu Ty :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czlowiek się całe życie uczy ...i głupi umiera"

 

...to nie ja ...to moja babcia często powtarzała ... mądra kobieta była ...i dobra.

Ty uczysz się przyjmować pomoc ... hmmm no różnie ci to wychodzi ... ;)

Myślisz, że to nie wypada ...że są tacy co maja gorzej ...

Jasne, że są ! Zawsze takich znajdziesz !

Ale ty musisz myśleć najpierw o Stefku ...a potem o tych drugich ...

 

I pamiętaj, że Stefek o pomoc nie poprosi ... i nie powie "dziękuję" - TY MUSISZ ZROBIĆ TO ZA NIEGO ... i dla niego ...bo ty jedna zrozumiesz kiedy ...i jak on to "dziękuje" powie ...

 

Gdybym potrafiła zrobić cos pieknęgo ...co można by wystawić na aukcję ...nawet bym cie nie zapytała :no:

...ale nie potrafię ... Dziękuję Bogu, że masz wokół takich ludzi

 

 

Aaale się nagadałam coooo ?

Będziesz bić ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie dorbie, mi było głupio, jakoś czułam jakbym za dużo z Was korzystała, ale potem pomyślałam, jeśli juz ktoś coś daje, to z dobrego serca i nawet nie grzecznie jest odmawiać. Postawiłam siebie w sytuację Was darujących i dopiero wtedy gały otworzyłam, że czuła bym się głupio jakby mi odmówiono.

 

 

 

Teraz to juz sobie po woli układam w głowie i jak znowu ktoś nowy się zgłosi to już nie będę kombinować, że nie wiem, że to, że tamto, tylko od razu się zgodzę.

 

 

 

Tu jeszcze nie wiedzą ale dorbie szydełkuję firankę zazdrostkę dla Stefka aukcji. Też musiała mnie do tego przekonywać, haha.

 

 

Ale obiecuję, że się poprawie i będę nad sobą pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...