Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie , bajkowo, w komineczku się pali, mam w dupie - nigdzie nie wychodzę. Dziś do roboty ruszyłam, ale w połowie zawróciłam (po pasie zieleni) bo się tak ruszało towarzystwo, że mnie do domu zagonili. No i dobrze :):) Och, jak mi dobrze :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pięknie to wygląda, to prawda, tylko, że ja sie do odśnieżania nie nadaję. No nic, jeść mam, wychodzić nie muszę, jak mąż wróci niech odsnieża.

NO TO CZEGO MARUDZI ???????????? Jeść co ma, mąż przyjdzie - odśnieży (ten ma przerąbane :)). NIe rób scen :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokójj nawilżam i wietrze dom kilka razy dziennie. Recznik mokry na kaloryferze caly czas.

Stefek nie ma kaszlu ani kataru. Tylko gardlo dosyc mocno zaczerwienione. Stad ten pierwszy dzien raz byl ten odruch wymiotny, ale juz sie nie powtarzalo.

Na razie radzimy sobie, zobaczymy.

Mamy na gardlo Tantum Verde w aerozole i Pneumowit sept, to też do gardła. W tym jest aloes ,szalwia, mangan, jód, wapno. Nam to zawsze bardzo pomaga.

Dostaje Echinacee w tabletkach, tran i wit. C. No i na ten ibuprom dzis zmienie, bo tamto nam sie skonczylo.

 

dorbie a u Stefka dotychczas było tak, że jak miał gardło, to przy lekach nawet, już trzeci, czwarty dzień miał zmiany w oskrzelach i stąd ten antybiotyk. On po prostu nigdy sam sobie z ta widzieliną nie radził. To bierze sie z wiotkości.

A czasami bywało tak, że po wielu dniach leczenia nie było poprway i wtedy też dawali antybiotyk. Właśnie dlatego, że często dochodziło do zapalenia oskrzeli i żadziej płuc.

Na szczęście od kiedy jest w domu (ma zajecia w domu) to mniej choruje i zdarza mu się antybiotyk z raz w roku.

 

Buziaki wszystkim! Będziemy zdrowieć, nie jest tak źle.

 

Bądźcie dzielni, by i tym razem obyło się bez antybiotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś jak nikt nie weżmie, to się dogadamy jak aukcja sie skonczy.. :-)

 

Nikt nie podbija bo nikt nie lycytuje.

Cena 30zł za sztukę, to ta którą ja daję jako cene od której ew. zaczyna się licytacja. Więć jakby ktoś chciał kupić, to musi wpisać taką cene i wtedy zalicytować. I mieć nadzieję, że nikt inny nie da więcej.

 

Aby przez allegro kupować musisz mieć aktywne konto i to wszystko.

 

Na razie się nie stresuj jeśli konta nie masz. Dogadamy się po aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to się cieszę. Może i znajomy zajrzą na aukcję Stefcia. :-) I o to chodzi, o to chodzi, proszę się chwalić znajomym, jeśli tylko Wam się kupiona rzecz podoba. Jeśli nie, tfu, tfu, to przyjmę reklamację. ;-)

dorbie a zegarek zrobię, obiecałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...