Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sluchajcie jest "sprawa"

http://www.weranda.pl/konkursy?controller=konkurs&kid=23#zdjecia

Tutaj mozna zaglosować na salon ktory nam się najbardziej podoba. W konkursie bierze udział nasza forumowa betib.

Aby zagłosować trzeba się zaregistrować, ale to chwilę tylko trwa.

Ja byłam, obejrzałam wszystkie fotki, faktycznie salon betib przypadł mi najbardziej do gustu (jeszcze jeden także i też oddałam swój głos na tego).

Zerknijcie proszę, jeśli Kotś uzna, niech zagłosuje, bo nagroda piekna, a nasza betib z Jej zdolnościamy do urządzania wnetrz, nadaje się w sam raz na taką nagrodę.

Z resztą, co ja będę gadać jak w Galerii zdjęć mozna zobaczyc Jej dom. To zdjęcie salonu, to tylko malutka część tych piękności.

Więc, zapraszam Was do głosowania. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zyczenia!

 

Aga przesłałam dziś pryorytetem.

 

Buziaki Wam wszystkim!!!

 

Ty pryorytetem... a ja dzisiaj dopiero na poczcie wylądowałam bo czekałam na jeszcze jedną paczkę ...

Toc mówiłam sie nie śpiesz

 

Ale za to oczy mi wylazły ... :jawdrop:

Piiiiiękne som !

 

I takie duże ! Myślałam, że są malutkie a ja je na ścianie powieszę i będzie widać z daleka :wiggle:

Powiedz ...czym zrobiłaś te bąbelki i piegi ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bąbelki i piegi? :???:

A no piękne, piękne.

A Ty widziałam zapłaciłaś więcej. Tera mam z Tobą jak z Amtlą... ale cos sie wymysli z czasem... ;-)

A teraz wiem, tak ze kropeczki i bombelki też zrobiłam i to całe tło też.

BILD1796..JPG

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy ..."se licytowaliśmy" ...z moim portfelem... :D (uczyłam się - wiesz że nie potrafię :rolleyes: )... ale chitrus nie kciał więcej dać ... ;)

 

Nie marudź ! Więcej są warte ...

 

Ja nareszcie mam pierwsze profesjonalne prace na które gapię się cały wieczór i wzdycham ..."kiedy ja tak ładnie cuś zrobię ...?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...