Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

Hej!

 

 

 

Chciałam Wam tylko podziękować, że na aukcji Stefka znowu u mnie kupujecie.

 

 

 

Ostatnio zamówiłam serwetniki, więc będą, tylko nie wiem, kiedy, bo coś mi pomysłów zabrakło. Jeden serwetnik tydzień leżał przygotowany i co wzięłam aby na niego przyklejać, to mi nie pasowało. Dopiero wczoraj wieczorem podpasowały mi róże. Więc jestem w trakcie roboty, może potem ruszy cos więcej.

 

 

 

Na razie szyciem się fascynuję - to znaczy poprawiam krzywe ściegi...

 

 

 

A patrzę na aukcje dla Ogniska Marymont. W tym roku bardzo słabo idzie. Co się dzieje? Czy to te zmiany na forum? No ja wiem, że na stronę główną rzadko wchodziłam, szłam tylko do znajomych od razu. Może to to jest? Ludzie nie widzą aukcji?

Sama nie wiem, ale coś się stało z forum.

Nie ma już takiej wspólnoty? Jak Wy to odbieracie?

Wiem, że już nie raz ludzie mówili, że stał się moloch. Coś chyba w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo, dostałam priva od Redakcji z prośbą o wsparcie, o reklamowanie aukcji. Pytali, co sie dzieje, że w tym roku tak słabo rusza. Napisalam, tak jak wyżej.

Jak możecie, to reklamujcie aukcje, ja już nie wiem gdzie pisać. Nawet na blogu wstawiłam. Może ruszy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramer, jasne. Tyk, tyk już sie robi. Ale jestem na etapie wybierania wzoru. dla Dorbie mam wzór, ale też jestem na etapie przygotowawczym. Przymierzam ten wzór i myślę jak to zrobić aby było dobrze. Czyli dwa zegary leżą, z przygotowanym podłożem i czekają aż mi w głowie zaskoczy. :-)

A dziś, pomarudzę trochę, wstałam chora. Gardło oblepione z zatok ścieka, beeeeeee.... Stefek sie wygrzebał i nic by mi nie było, ale mąż od 2 tygodni nie może się pozbić kaszlu. I pewnie od Niego złapałam, chrąchlacz jeden.

O patrzcie, poszłam sprawdzić i nawet dobrze chrąchlacz napisałam, hahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Recakcja sama sobie w stopę strzeliła, tak to bywa, jak się nie słucha uzytkowników.

Tyle osób prosiło, żeby nie zmieniać templatki (tła znaczy się)!

Gdyby stara grafika i układ zostały, byłoby jak dawniej, a tak...

Zrobili molocha i teraz większość (także i ja) idzie tylko do tych wątków, które już zna i subskrybuje, całe forum jest zbyt wielkie i zbyt nieprzyjazne.

Szkoda tylko, że cierpią na tym także te dzieciaki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację Depeś, szkoda.

A ja mam zapalenie krtani. Od wczoraj do dziś sie pogorszyło. Wlasnie na pv do EZS napisalam aby cos doradzila, bo nie mam jak sie do lekarza wybrac. Mąż dziś caly dzien poza domem, a nie mam z kim Stefcia zostawić.

Już drugi rok z kolei mąż przyprowadzil jakies paskudztwo z pracy. Sam kaszle juz od 3 tygodni, ale do lekarza nie idzie, bo czasu nie ma. i masz musialam ja tez wpasc na to samo, teraz znowu martwie się o Stefcia.. nienawidze zimy................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź, ciotka ;) tylko wez Echinaceę, kup sobie euohorbium i weź jakieś leki przeciwzapalne, na pewno Ewa coś doradzi.

I zamknij Go w gabinecie albo w sypialni i nie wypuszczaj, jak coś przywleka! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, zamykam a i tak rozsiewa. Chrąchlacz jeden. ;-)

Na razie robię sobie smarowanie gardła smalcem. To znaczy wcianam smalec ze czosnkiem. Ten smalec to nawet pasuje mi na takie drapiące gardlo. A calulitys w moim wieku, iiii, kto by sie tym martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle, ze w duzej mierze nowy wygląd forum przyczynił si edo tego, ze wątki stały sie mniej dostępne. Sama zagladam tylko w sybskrypcje i do znajomych. Szkoda. Na wymiane doświadczęń to nie zaglądam juz praktycznie wcale.........

No i sprawa Bacik też dała do myślenia..... Dużo złego na sam koniec było i gorzkich, niepotrzebnych słow. To zniecheca i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, poodśnieżałam sobie dzisiaj, to i humor dopisuje!

Jutro ma padać, niestety, u nas, ale mam nadzieję, że szczęśliwie wyląduje i szczęśliwie go przywieziemy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na priv przyszłam tu...

No to się cieszę, że trochę lepiej .. Co nie znaczy, że będzie dobrze, bo zapalenie krtani masz niewątpliwie A może masz jakiś steryd wziewny w domu? Jakiś po Stefku?

 

 

Co do forum, to nie forum się zmieniło, ale ludzie odeszli. Bo forum składa się z całej rzeszy ludzi przypadkowych, którzy niejednokrotnie zaglądają tu raz czy dwa chcąc dostać bardzo konkretną informację (i często tupią, ze jak to tak, dlaczego nikt ich nie obsłuży :) ) - oni nie pójdą na aukcję - i w sumie niewielkiej grupy bywalców, którzy często są tu z przyzwyczajenia. Domy już pobudowali ale polubili forum. Ta grupa ostatnio bardzo zmalała i za to właśnie są odpowiedzialne zmiany na forum. Bo nie można odnaleźć starych wątków, bo jeden się wykruszy, to za nim pójdzie cała zaprzyjaźniona grupa (np na BD za Dagą), bo forum jest mało przejrzyste, bo jest po prostu inne. Im mniej ludzi, tym więcej starych odchodzi. I kto ma chodzić na aukcje? A redakcja musi się pogodzić, ze wybrała taki model i zamiast portalu społecznościowego będzie trzeba zatrudnić fachowców - poradników i zrobić portal czysto poradnikowy. I tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...