Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

spokojnie, masz coś w rodzaju teraflu zatoki? masz w domu coś sterydowego do nosa, pisałaś że masz chyba flixonase. To uzyj 3*dz. Najlepiej po udroznieniu nosa przez jakiś otrivin. Jak spływać przestanie, to kaszel minie. Trochę trudno tak ci radzić na raty - nie siedzę stale przy kompie i ty też nie :). Ale próbuj według zasady: obkurczyć śluzówki (teraflu, otrivin), jak jest wydzielina to trzeba rozrzedzić (ACC) i przeciwzapalnie (antybiotyk i steryd niejscowo). takie leczenie zwykle po 2-3 dniach przynosi ulgę.

trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie?

Biorę flixonase, 2x2psik do nosa, Zinnat 500 2x1, Febrofen 2x1, Ascorutical 3x1, homeowox 5x1...

ACC mi lekarz kazał już nie brać, bo podobno poradzę sobie z wyksztusianiem bez tego, a nie chce aby to wzmagało mi kaszel. Bo na razie jest trochę suchy, troche mokry. właściwie jak kazał przestac brać, to był bardziej suchy.

Dzięki Ewuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, wyslij mi Twoj adres na priv, skończyłam moje "dzieło", wyslę Ci i wtedy zrobisz dalej z tym wiesz co.

Oczywiscie kartonik po Tildzie wyrzucono mi zanim sie obejrzalam. Ale podejrzalam Twoj adres na allegro, na ten mam wyslac?

Masz niesamowite imie! Pamietam ze napisalas je troche krocej na paczce? Jak pisac? Jak uzywasz?

Dużo zdrówka Ci zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo, będę się leczyć. Mam nadzieję, że na święta juz będę zdrowa. Dzis juz pierwszy dzień czuje się mocniejsza, ale w gardle wciąż papier ścierny. :-)

Czy dotarła przesyłka? Wszystkim przesłałam pryorytetem 18. To znaczy, mąż wysyłał, bo ja nie wychodziłam od czasu choroby.

A dziś u nas wiatrzysko straszne, strach w domu siedzieć.., fiu tu, fiu tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś!

Przesyłka dotarła! I ogromnie mnie zaskoczyła zawartość! :yes: Buziak za niespodziankę :hug:A ten domek taaaki duży! :cool: Na razie wisi w przedpokoju, po Świętach trafi na kominek. Jest piękny! :yes:

Z wysyłka candy się nie spiesz, wyzdrowiej przede wszystkim!

 

Z barszczyków to polecam Krakusa w kartonie. Dodasz grzybka, jabłko, majeranek i czosnek i pychota niesamowita!

U nas w tym roku Wigilię przygotują moja Mama z Teściową, bo ja od wczoraj pod pierzyną. Po południu mam wizytę u lekarza, mam 39 stopni i suchy męczący kaszel z dreszczami. :bash: Od dwóch dni chorują już też moje chłopaki. :bash: Dom aż trzęsie się od kaszlu. :bash:Obyśmy wydobrzeli do Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany Aniu!!! To macie to samo co ja! Współczuję, na prawdę.

A candy dzis poszło, zebrałam sie aby może do Świat Wam sprawić jeszcze trochę radości.

A każdy kto kupił na aukcjach grudniowych doczekał się drobnego upominku. W końcu Święta idą, a to czas dzielenia się z innimy. :-)

Tyle dobra dostaję od Ludzi, to od czasu do czasu jak mogę, to cośik do Was przesyłam. Nie dam rady wszystkim, ale co roku Ktoś się doczeka. ;-)

bramer dziękuję za wpłatę. No takich kupujących to sobie i każdemu tylko zyczyć mogę!

A czuję się juz lepiej, nawet do pierników się zabieram. pierniki z przepisu Magpie, najlepsze pod słońcem!!!

Wszystkich Was przytulam!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pięknych, radosnych, magicznych Świąt.

 

Ciepłych chwil w gronie najbliższych,

 

życzy tola

 

 

 

 

 

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=34952&d=1292972275

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...