Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelko ja kawy nie mogę żołądek wysiada,damy radę już się cieszę z paaaczuszki. Avatarek mały , ale i tak udało mi się jakimś cudem wstawić ja jestem ta półanalfabetka komputerowa.

Dziękuję,wnuki zawsze najpiękniejsze dla babci, ale przyjemnie jak inni też podzielają opinię.

Edytowane przez JAGODA 51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś doszło i co ja mam napisać słowami nie można wyrazić, pudełeczko z lalunią miało być w prezencie, ale teraz to już taka pewna nie jestem.

Gdybym umiała wkleić fotkę to wszyscy by zobaczyli to cudo, chociaż zdjęcie zawsze mija się trochę z rzeczywistością

Wszystko piękne, DZIĘĘĘĘKI

Teraz na stojąco , a nawet na leżąco nie zasnę taka jestem pobudzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadziu, cieszę się, że aż tak się spodobało pudełko. Zdjęcia są już na moim blogu. ;-) Chwalę się, a co! ;-)

Iwonesca dziękuję! Ukochaj Maćka ode mnie i czasami jakąś fotkę tu wklej aby było widać jak nam Dziecko rośnie. ;-)

Jamles jak znajdziesz kawę daj znać. ;-)

p.s. coś dzisiaj inaczej się te posty pisze. :-) Znowu zmiana forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles jak znajdziesz kawę daj znać. ;-)

p.s. coś dzisiaj inaczej się te posty pisze. :-) Znowu zmiana forum?

kawę znaleźć to nie problem, mnie brakuje tej od Ivo, mojej ulubionej :cool: zaparzaczki w KK

w nocy była jakaś przerwa techniczna to pewnie znowu coś pomieszali :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie coś namieszali, bo nie pokazuje mi, na której stronie wątku jestem i czcionka w czasie pisania postu jakaś inna.

Ale ta akurat mi się podoba, wyraźniejsza.

I jak, spaliście dzisiaj? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My znowu chorzy. :-(

W środę była u nas mała siąsiadka. Była jakieś 3 i pół godzinki. Była zdrowa, przynajmniej wesoła, żywa, bez kaszlu, kataru, nic.

W czwartek Jej Tata mówi, że leży w domku z gorączką.

A wczoraj stefka rozłożyło. Cała noc zbijamy temperaturę, ta spada do 39 i ani trochę więcej. Doszedł kaszel, trochę wyksztuśny i wygląda na to, że dla Stefka bolesny.

Dostał przed chwilą Duomox 1g, 2 x dziennie przez 10 dni.

Flixotide - rno i wieczorem po jednej dawce.

Nic wyksztuśnego nie dała.

Walczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś,

bardzo przykre to ciągłe chorowanie....no cóż, pozostaje walczyć....

 

U Młodego w przedszkolu natomiast jelitówka. 2/3 grupy chore, dlatego pozostałe dzieci podzielili do innych grup przeedszkolnych...niech rozniosą na całe przedszkole :(

 

A my się rozliczyliśmy i poszło jak zwykle, mam nadzieję, że tym razem dobrze trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia - jak chory, to daj mu dużo spać, to mu pomaga zwalczyć chorobę.

Obudź tylko na picie i jedzenie, zwłaszcza picia nie odpuszczaj, żeby się nie powtórzył ten problem, co ostatnio.

Trzymam kciuki, żeby się udało jak najszybciej wyzdrowieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstał godzinę temu. Słychać, że dużo ma do odkaszlnięcia. Gardlo, jak na moj gust fatalne też.

Na szczęscie jesć i pić udaję mi się dawać. Daję co chwilę po mału i troche też zmuszam słownie strasząc szpitalem. Wyrodna matka. ;-)

Dzwonilam do lekarki pytac o wyksztusne, zapomniala mi napisać (powiedziec też) powiedziala abym dawala mu Flegaminę.

Ewuś, to teraz jak 10 dni skonczy to jeszcze miesiac przerwy z wyjazdem na zajęcia. Dobrze, tak zrobię.

Depeś pudełko przeslę jak już Stefek wyzdrowieje, albo w przyszlym tygodniu J wyśle, jak wróci z wyjazdu. wiem, że Ty poczekasz, zeby nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...