Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Na pewno bede malowac, aby sciany sobie dobrze poodychaly. Podobo jeszcze rok od tynkowania trzeba dac im spokoj z tapetowaniem...Nie wiem czy taka prawda, ale u nas tak bedzie.., a potem moze i jakas tapetka bedzie, nie wiem...

My sie pomysly zmieniaja jak ta pogoda...A jestem pewna, ze dopiero jak juz wszystko bedzie, podloga i sciany na bialo, ze dopiero potem beda mi sie koncepcje zmieniac...

Myslalam, aby w tym pierwszym roku zrobic wszystko na bialo, aby troche pomieszkac i poznac dom, a ptem dopiero zobaczyc co mi do glowy przyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, ja już od dawna cierpliwa nie jestem, ale nie mam nic do gadania...

Teraz jeszcze nie dużo im zostało i mąż postawił ultimatum, ze albo w poniedziałek oddają albo będą kary za opóźnienia... Facet się bronił, ten ich cały - organizator - on jakoś dziwnie nie pamięta nic z tego co z nim się uzgadnia... Mówiłam już mężowi, ze maja na kartce podpisywać każdy szczegół, i potem nie będzie, ze ja tak nie mówiłem...

Na początku jak było wszystko umawiane to stwierdził, ze ekipa zrobi tynki w 3-4 tygodnie... Teraz twierdzi, ze na pewno mówił 6 tygodni.., ale i tak robią już 10 tygodni, wiec co za różnica...

Można by tu przykładów na temat ich nie-pracy i pracy napisać dużo, ale szkoda gadać...Ja już myślałam aby w odpowiednim dziale, ostrzec ludzi przed tym facetem, napisać z imienia i nazwiska, ale jakoś się jeszcze powstrzymuje... Chyba inny nie są aż tak naiwny aby w umowie nie wpisać nic o terminach i karach za ich niedotrzymanie... Trochę to też nasza wina, ze daliśmy mu duże pole do popisu. Teraz się tylko modlić, ze cala ta ich robota będzie bez jakiś późniejszych – pęka to, pęka tamto, bo to dopiero będzie... Na razie nam wygląda, ze jest raczej dobrze zrobione, ale jak mi się na tym znamy świadczy tez i fakt, ze nas z naszej własnej woli tak długo motają koło palca i nic z tego nie wynika prócz naszego niezadowolenia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zeljko za przesyłkę.

Pozwoliłam sobie wkleić parę zdjęć u siebie i mam nadzieję że mogłam :-? .

Są SUPER :D - od razu wprowadziły mnie w dobry humorek od samego rana - dzięki jeszcze raz :D .

 

Mam nadzieję, że już niedługo nam napiszesz, że tynki skończone - trzymam mocno kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zelijko,

już dawno miałam Cię odwiedzić i jakoś tak (nie wiem dlaczego) dopiero teraz...

Chorwacją jestem zachwycona. Byliśmy tam całą rodzinką (2+2) w zeszłoroczne wakacje. Twoja ojczyzna jest piękna. Nie uwierzysz, ale byliśmy w Parku Jezior Plitwickich :D . Coś pięknego !!! Ten turkusowy kolor wody, ławice ryb pływające zaraz pod powierzchnią, wodospady, które wypływały spod ziemi w najmniej oczekiwanych miejscach (te malutkie i te wielkie), stateczki, pomosty.... bajka !

Bardzo podobał nam się również Dubrownik :D i ciepła, czysta woda w Oceanie w której po zanurzeniu głowy widać było pływające obok kolorowe rybki :D

 

Podobnie jak Ty lubię "prace manualne". Też mnie to odpręża i relaksuje. Może kiedyś i ja zdobędę się na odwagę i coś "swojego" pokażę :roll: :oops: . Twoje są śliczne !

Zbudowaliście wspaniały dom. A ty teraz pięknie go urządzisz :D

Podpatrzyłam u Ciebie kominki jeden bardzo mi się spodobał. Dzięki ! :D

 

Serdecznie pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja kibicowałam Chorwatom :D !. Niestety nie dotrwałam do końca, bo zwyczajnie padłam (no musiałam jeszcze zajrzeć tutaj na forum 8) ) więc nie wiem jak się ten mecz skończył.

 

A jak postępy robót ? Tynkarze skończyli ? Kibicuję wam mocno z tymi tynkami, bo moi mi barzdo duzo napsuli nerwów :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...