Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Kciuki trzymam i myślę cały czas. ;)

Mam nadzieję, że jednak jakoś dojdziecie do rozumu, jak mawia moja Teściowa - i do formy.

Zeljcia, Ty może faktycznie sok z pokrzyw zamów.

Bardzo wzmacnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki wielkie Dorbie! Pewnie dopiero jesienią będę w stanie znowu dać tutaj wpis wszystkich wpłat, to znaczy bedzie podane tylko od jakiego US, bez kwot. Jeśli ktoś sobie będzie zyczył aby bo po kwocie odnaleźć to na pw niech piszę. Nie podaję kwot, bo nie każdy sobie tego życzy, dlatego tylko US podaję.

A mi wciaz w domu w kwarantannie. No nic, już trochę przywikliśmy do naszego domowięzienia. ;-) Zawsze się pocieszam, że przynajmniej w tym wszystkim, mamy na leki, mamy wygodny dom i wszystkie zakupy podane na tacy przez mojego męża.

Gorzej z rehabilitacją, bo rehabilitantka chora a ja nie daję rady tyle ile trzeba. Pewnie będę znowu musiała szukać kogoś kto będzie wtedy kiedy nasza Pani nie może, bo przerwy nie są wskazane.

No i wciaż coś. Eh!

 

Aha, zapraszam Was na głosowanie na bloga naszej forumowej ŻabyGoni.

Tutaj jest adres bloga http://okiemrzaby.blogspot.com/

Na prawdę warto zerknać, Żaba robi przepiękne zdjęcia. Jeśli Wam też się spodobają tak jak mi, to proszę klikać w prawym górnym naroźniku na banerek z informacją fotoblog2011. To nic nie kosztuję a nagrody są fajne, może Żabie się uda. Moim zdaniem zasługuje na nagrodę. :-)

 

Dzięki i trzymajcie się ZDROWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapraszam Was na głosowanie na bloga naszej forumowej ŻabyGoni.

Tutaj jest adres bloga http://okiemrzaby.blogspot.com/

Na prawdę warto zerknać, Żaba robi przepiękne zdjęcia. Jeśli Wam też się spodobają tak jak mi, to proszę klikać w prawym górnym naroźniku na banerek z informacją fotoblog2011. To nic nie kosztuję a nagrody są fajne, może Żabie się uda. Moim zdaniem zasługuje na nagrodę. :-)

 

moim też!

 

Żeluś w tym roku trochę % z ina poleci dla Stefcia- udało mi sie przekonac nie jednego podatnika do przekazania "groszy" na rehabilitacje dla Twego syncia:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa...

To dość enigmatyczny raport. :mad:

Czy to wszystko, co dobrego możesz powiedzieć na teraz w temacie Waszego zdrowia? :eek:

dla mnie raport OK

bo chyba gorzej brzmi ..... kręgosłup boli mniej niż w marcu, temperatura spadła do 37,5,

kaszel tylko do południa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie wiem czy zdążę, więc teraz powiem

WESOŁYCH ŚWIĄTM WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!! Niech śiwatełko które macie dla inyych wróci do Was z podwójną siłą!!!

Wiem, że życzycie mi tego samego, więc od razu też Wam wszystkim podziękuję, za życzenia, za wszystko!

Miłego odpoczynku z Rodziną!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...