Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak się wali, to sie wali..., dawno takiego doła nie miałam. Proszę napisać, że będzie dobrze...... Czemu to co mogłoby być proste musi być skomplikowane.... Bla, bla, ale se nagadałam... A powinnam być już przyzwyczajona do tego i owego.... Eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljcia, Kochana - przyjdzie ten czas, że będzie znowu wszystko dobrze, na pewno przyjdzie taki czas.

Czasem jest trudno, źle i smutno, ale to wszystko w końcu mija, wiem z doświadczenia.

Ty jesteś tak na wskroś dobrą osobą, tyle dobra rozdajesz wokół siebie, że ono MUSI do Ciebie wrócić.

Przytulam, wspieram i modlę się - żeby jak najszybciej było lepiej. Buziaki ogromniaste!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka, czasem tak sobie myślę - jakby ciągle było dobrze, to bym tego dobrze nie umiała docenić. A taki dołek sprawia, że potem człowiek z rozkoszą włazi na górkę. Tylko najpierw trzeba się pomęczyć, żeby się wdrapać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy ta górka musi być jakimś Everestem ;)

A wiesz, to bardzo zależy od nastawienia. czasem trudno wleźć na pagórek a w innym czasie wbiega się na ten Everest bez zadyszki. Najważniejsze to wierzyć w siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, dobre, naprawdę dobre ;)

 

Żeluś,

ja nie wiem...

Ale wiem, że nie da rady się poddać, bo i po co? Poddanie się nic nie da, trzeba iść dalej, włazić na te góry, pagórki i inne wzniesienia, bo... trzeba i już :) A jak już się wlezie - jejku, jak jest fajnie! :)

 

I u Was też znów będzie fajnie, innej opcji nie ma :yes:

 

Wielkie buziaki i uściski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam, bo słaby odzew we wnetrzach był...

Kochani - przeszukałam wszystkie chyba witryny sklepowe w necie, ale nie umiem sobie poradzić.

Koniecznie są mi potrzebne płytki podłogowe szachownica czarno - biała, za nic nie potrafię ich znaleźć w sklepach internetowych, bo nazwy kolekcji nic mi nie mówią o kolorze, a mam net tragiczny i przeglądanie setek obrazków jest po prostu niemożliwe. :(

Możecie mi podesłać linki do takich płytek podłogowych czarno-białych, najlepiej jakichś niedużych?

Wiem, że robiła je np. czeska firma Rako, ale na ich stronie jest taki gąszcz, że nie dam rady...

Pomocy, pliiiisss!

 

Prosze o konkretne linki - na allegro są tylko duże czarne płytki, nie ma ich białych odpowiedników, więc odpada.

Albo ja nie umiem znależć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...