Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj KOCHANA :)

Tak naprawdę, to dzięki TOBIE jeszcze na forum zaglądam (całus).

Wierzę, że Stefkowi będzie lepiej a Tobie lżej.

W niedzielę wróciłem z urlopu a w poniedziałek dostałem paczkę...zgadnij od kogo?

Całuję najmocniej jak mogę i pozdrawiam WAS z całą rodzinką.

P.S.

Muszę Cię zagadnąć o pobyt w....a tyrknę jak znajdę nr, to pobajerujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saglondam sawsze.

:-) Tilko nie mam na co gadać. ;-)

Ja po staremu, Stefcio po młodemu. Nic się nie robi. Nawet ogród stanął w miejscu, bom się z mężem o to nie mogę dogadać. Ja chcę pole urządzone tak jak nam się uda, biorąc pod uwagę naszą wiedzę i możliwości dbania o to wszystko, On chce ogród z prawdziwszego zdarzenia,,,,, zobaczymy na czym staniemy. Na razie sam muruje grilla (ja nie chciałam ;-)

No i co jeszcze? Rehabilitujemy się jak zawsze. Nie długo znowu do Poznania na kontrolę, potem na Ursynów na kontrolę i tak leci nam czas...

Od czasu do czasu cos zdecoupaguje, ugotuję, ze szmatą polatam i tyle... Co ja mam gadać, stare dzieje i dobrze, że zmian na gorzej nie ma...

A o Was wszystkich staram się pamiętać, czasami nawet uda mi się o Was nie zapomnieć.., no i tyle.... Jak to u mnie...

Buziaki!

Jea, dzwoń Słoneczko, dzwoń. Pozdrowienia dla Twoich Dziewczyn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą kiedyś tam. Amlto, link działa, tylko nie mam teraz nic na aukcjach. nie wystawiam, bo nikt nic nie kupuje ostatnio. Rzeczy leżą i czekają na okres przedświąteczny.

Na moim blogu mozna zobaczyć co ostatnio wyprawiam. ;-) Jak coś się podoba, dać tylko znać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą kiedyś tam. Amlto, link działa, tylko nie mam teraz nic na aukcjach. nie wystawiam, bo nikt nic nie kupuje ostatnio. Rzeczy leżą i czekają na okres przedświąteczny.

Na moim blogu mozna zobaczyć co ostatnio wyprawiam. ;-) Jak coś się podoba, dać tylko znać. :-)

Oj piękne rzeczy wyprawiasz, piękne!!!:yes::D

I jak to nikt nie kupuje?;) Młoda zakochała się w szkatułce i serwetniku!!!:lol:

Buziaki zostawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rasiu! No to mnie chociaż pocieszyłaś, bo jak Mlodzież akceptuje, to juz duży dla mnie sukces, bo ja jednak trochę babska jestem i starocie lubię. :-)

 

Co do ogrodu, będom fotki, tylko jak juz coś nowego będzie. Na razie jest murowanie. ;-) A ogród będzie się nazywał "All by myself". :-)))

Na jesień torchę drzewek posadzimy, bo zdecydowalismy się jednak ogrodzić ze wszystkich stron, coby w gaciach mozna było do ogrodu isć i trochę drzew owocowych jednak posadzić.., na nalweki... ;-)

Derenie juz czekają na nas. Duże. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...