Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Hej Wam! Ja tak na wszelki wypadek muszę napisać.., Stefek dziś nabroił, wypadł mu laptop. Nie chciał, po prostu, jest taki jaki jest i nie przewidział, że mu spadnie. w każdym razie laptop na razie działa (piszę własnie nie naim) ale jest trochę spękany i nie wiem co z nim będzie. W razie by mnie nie było, to kontakt z nami tylko telefoniczny.

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zelunia caluje Cie i sciskam serdecznie !!!!

i wszystkich moich kochanych znajomych z foruma :)

uuuffff ile naszukalam sie Twojego watku ....... musze zacza nadrabiac choc troche zaleglosci w czytaniu .... nie iem kiedy ale postaram sie .....

trzymaj sie cieplo , usmiechaj sie czesto i badz taka jak zawsze

cmok cmok cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

froschia nic dziwnego, że mnie nie mogłaś znależć, ja tu już tylko dynozaura przypominam. ;-) Myslałam o Tobie parę dni temu! :-) A tu zobacz, Ty o mnie tyż. Całuję mocno i trzymajcie się zdrowo z Froschiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję stronę, może ktoś może i chce pomóc. To były uczeń naszej forumowej amonite. W tym roku skończyła do Niego chodzić na lekcje do domu, bo ukończył już 24 lata. Już Mu się nie należy. Chłopiec bardzo podobny do mojego Stefcia. Oczywiście sprawnościowo. A Jego rodzice do majętnych nie należą, więc podaję linka. Może akurat...

http://dladamiana.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

http://www.geektoys.pl/wp-content/foto/yamada-htv200xu-miniwieza-z-7calowym-lcd-1271.jpg

 

Wszystkiego najlepszego dla Stefka i dla Ciebie - oby wszystkie kłopoty i choroby omijały Was szerokim łukiem, oby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, obyście nigdy nie martwili się o nic! Sto lat!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...