Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljcia, mam nadzieję, że woda szybko zejdzie i że już od jutra będziesz widziała cały swój ogród, a nie tylko górne części roślin. :(

Dobrze, że chałupa odrobinkę wyżej niż teren, to do domu Wam nie wlazła ta woda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, to dla kuby też wszystkiego dobrego i sto lat!

Depeś z ogrodu już wsiąka, gorzej z ulicą. Dziś chciałam Stefka poprowadzić na spacer po ulicy, ale nie dał się ciągnac w strone wody, tylko brzegiem chodził. Ale są części gdzie nie ma brzegu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. W ogrodzie wsiąkło ale woda bardzo wysoko. Droga jeszcze pod wodą ale też schnie. Znowu dolało, a sąsiedzi z jednej strony mają podniesione działki. Jak wczoraj szłam, to na ulicy gejzer się zrobił. Bulgotało i bombelkowało. Woda z działek nam splywa na drogę.

A cały czas nic nie jest zrobione.

Z powodu częstego nie bywania na zajęciach (jak nie droga, to choroba) stefek w następnym roku dostał mniej zajęć bezpłatnych. Miał aż 3 razy po 30 min w tygodniu ;-) A teraz będzie miał tylko 2. I Pani powiedziała abyśmy się starali przyjeżdżać, bo jest dużo dzieci oczekujących. :-/ Starali?? Jakbym ja z lenistwa nie przyjeżdżała!

Mam dosyć już tej opieki Państwa, mam dosyć już tego bycia zależnym od pomocy i chcenia lub nie chcenia innych ważnych osób! Po 17 latach, mam ochoty zabrać Stefka i uciekać stąd. Tylko gdzie..., ha,ha,ha...

Idę spać. Choć nie wiem po co, mądrzejsza się i tak nie obudzę... :-/////

Pa,pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrzejsza sie nie obudzisz, bo Ty jesteś taka mądra, że bardziej się nie da. :evil:

Proszę mi nigdzie nie uciekać, bo gdzie Ci gorzej będzie niż tutaj??? :lol2:

W końcu zawsze możesz trochę nam pomarudzić i trochę słonecznika sobie pogryźć, prawda? :lol:

 

Dobrze, że zaczęło obsychać, ale ja bym podjęła w gminie bardziej zdecydowane działania.

Przecie gmina zobowiązana jest zapewnić dojazd do posesji, prawda? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłam się z życzeniami dla Stefka i dla Ciebie Żelko, ale życzę jak najlepiej oby troski i kłopoty omijały Was wielkim łukiem, żeby wreszcie zrobili (wszystko jedno kto) drogę, a poza tym spokoju, pogody ducha itd, itp. Trzymajcie się dzielnie obydwoje.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu! A Ty się trzymaj i dużo zdrowia dla Ciebie, Męża i szczególnie Siostry! Wciąż o Was myślę!

Co do drogi, pies drapał, będzie jak będzie, oby tylko zdrowie było, to mozemy być nawet uwięzieny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu dolało. Taka burza była, że myslałam, że koniec świata idzie. 2/3 dzialki zalane i drogą znowu plynie. Na polach obok ziemia miekka jak nie wiem. Żywe błoto. Takiego roku jeszcze nie było.

Wychodzi na to, że całe szczęście, że ogrodu nie mamy zrobionego, bo wszystko by zgniło.

Maż sam obrobił 1500m2 działki. Posiał gorczycę aby zasilic trochę ziemie przed posianiem trway. Zobaczymy jak to sobie poroadzi w tych kałurzach okresowych.

Ja chcę NORMALNOŚCI! Chyba jak większość z nas. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już mi wsio równo, byle by do domu woda nie wlazła. Dzis ze Stefciem po kałużach spacerowaliśmy. :-) W końcu dał się tacie przekonać. Potem nie chciał do domu wracać. Gorzej mi szło bo czasami kalosz chciał zostać w błocie, bo mam dwa numery wieksze. Ha,ha,ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...