Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś tam przybiera po woli, bo z 4 chłopów tylko dwóch pracuję. A to wiadomo trzeba pojechać - traktorem ;-) - trzeba załadować, potem u nas rozładować i tak do bólu.

A młody sąsiad przejeżdżał kładem (nie wiem czy dobrze napisałam) i nawet nie zapytał czy coś pomóc. Ludziska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha Jamles, no widzisz, za daleko mieszkasz.

Depeś mamy juz 3 przyczepy traktorowe ceglanej rozbiórki, będą jeszcze dwie. Jak chłopy nie zrobią tak jak w zeszłym roku i nie zakopią tego (wtedy było tyle samo gruzu) 50cm pod ziemią, to będzie dobrze. W sobotę ma być koparka. Będę pilnować aby nie narozrabiali! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sobotę. Khm, jeśli pani pogoda pozwoli. ;-)

A wczoraj pięknie duże i grube thuje zamówiliśmy, za piękną cenę bo 25zł/sztukę. Zobaczymy jak z pogodą, bo sadzenie dopiero za 10 dni. :-/ Pan teraz nie miał worków z juty, a za parę dni to mojemu panu nie odpowiada, a potem z drogą jest robota i tak właśnie jakos to wszystko się rozłazi. Doba za krótka. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jak przyjedziesz jak ostatnio...., zimą. :-)

A nie pisałam, że gorczyca nam ładnie rośnie. Nie długo będzie trzeba przeorać znowu. Zasili ziemię, to może będzie lepiej rosło.

Niestety świerk mój ulubiony, który bardzo mi się podobał dostał popalić w tym roku od nadmiernej wilgoci i nie wiem czy przeżyje, a jeśli tak, to będzie z niego nie zły dziwak, bo pól igieł stracił. A taki ładny był, że aż miło było patrzeć. Jednak ta strona północna słabo się nadaje. Jest tam wąsko, tylko 4m od domu, a dużo wody z dachu spływa i czasami rośliny po prostu stoją we wodzie. Normalnie wsiąkało ale w tym roku bajoro. Nawet na stronie południowej i zachodniej, tam gdzie zawsze była patelnia rośnie mech. Mam nadzieję, że następne lata będą normalniejsze, bo ten rok, to ma zdecydowanie wodny znak. I tylko się cieszyć, że nie było większych strat, jak to u ludzi których zalewało i podtapiało domy i całe gospodarstwa. Jak na to patrzę, to wiem, że nie mam na co marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...