Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak na serio powiedz, że telewizja przyjeżdża i będzie robić reportaż o urokach mieszkania na odludziu, tuż pod nosem stolicy i właśnie robicie drogę we włąsnym zakresie... i właśnie znaleźliście taaaaaaką dobrą ekipę, która tak wspaniale pracuje :lol2: może załapią :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiic!

Leży sobie gruz i czeka..., na pana od koparki który będzie w sobotę (miał być w tą, ale w piątek wieczór powiedział, że nie może.., co to za umawianie się ???) .... Nie wiem czemu czekamy na tego pana jakby to byla jedyna pod słońcem koparka na ziemi... Ale to jakiś znajomy sąsiada.., może dlatego...

Tylko jak deszcz runie jakiś to znowu będą czekać aż wyschnie i tak do ...., no właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha Depeś. no ja bym chętnie też obcego faceta do tej koparki wzieła, takiego przynajmniej opieprzyć można. A tak, znowu modły o pogodę w sobotę.

A w sobotę właśnie moje thuje miały być kupowane. I co? Będę sadzić w grudniu?!

Chyba ogród i trawnik nie są mi pisany! :mad:

Wciaż z wiatrakami walczę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to wszystko szlak i tam te małe szlaczki........ No może w końcu coś z tego wyjdzie, skoro gruz (jednak najważniejszy już jest). to i droga już majaczy na horyzoncie. Oby nie tak jak w kawale "a co to jest horyzont? jest to linia zetkniecia sie nieba z ziemią, która w miarę przybliżania się - oddala". No tfu, tfu, niech sie tak nie stanie. A ogród z tujami będzie, Kochanie, napewno będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pewnie nie dane nam się (na razie) bedzie zobaczyć... to podziękowania poszły w ub tygodniu. Myślałam, że uda się Neferkę wyciągnąć i mojego Chłopa.. ale widze że pomysłbez szans powodzenia.. :( :(

 

Raz jeszcae bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha Depeś. no ja bym chętnie też obcego faceta do tej koparki wzieła, takiego przynajmniej opieprzyć można. A tak, znowu modły o pogodę w sobotę.

A w sobotę właśnie moje thuje miały być kupowane. I co? Będę sadzić w grudniu?!

Chyba ogród i trawnik nie są mi pisany! :mad:

Wciaż z wiatrakami walczę. :(

a sami budujecie czy z tym sąsiadem?

ja bym od razu siedziała z listą ogłoszeń koparkowych i telefonem w garści.

Najbardziej kiedyś mojego męża zadziwiłam. Jak kładli więźbę, zadzwonił do mnie do pracy, że nie wie, co dalej bo belka kalenicowa za ciężka i nie mogą jej wciągnąć. Ciesle się męczą i kombinują od godziny bo ciąć nie chcą, ale... Hm. Zanim zdecydowali, co dalej, pod dom podjechał dzwig załatwiony telefonicznie przeze mnie. 15 min roboty i po krzyku.

Żelka, bierz gazetę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia - i dlatego to własnie Ty masz tyle do zrobienia w Waszym życiu. ;)

Pokazałas, że potrafisz...

 

Zeljcia, Ewa to racji sporo ma, tyle jest ogłoszeń, nie czekaj na nic, tylko załatw sprawę i pokaz facetom, jakie jaja masz! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, długoo by tłumaczyć dlaczego to ja nie biorę sprawy w swoje ręcę. No niech będzie, że dupa jestem, prościej się tłumaczy.

 

Nituś, nie przejmuj się, jak Bóg da, to się i spotkamy. :-) A o "podziękowaniu" .., co ja mam pisać, miało być w prezencie do nowego domu, ale dziękuję, jak się dowiem konkretnie co Ty "narozrabiałaś", to dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...